Designový Časopis
Designový Časopis
Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Stejně jako vývoj designu psacích strojů ukazuje transformaci z vysoce komplexní vizuální formy na čistě lemovanou jednoduchou geometrickou formu, Qwerty-element je ztělesněním síly, symetrie a jednoduchosti. Konstrukční ocelové části vyrobené různými řemeslníky jsou výrazným vizuálním prvkem produktu, který dává pytli architektonický vzhled. Zásadní zvláštností tašky jsou dva klíče psacího stroje, které jsou vyrobeny a sestaveny samotnou návrhářkou.

Název projektu : Qwerty Elemental, Jméno designérů : Patrizia Donà, Jméno klienta : Donà.

Qwerty Elemental Kabelky

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.