Designový Časopis
Designový Časopis
Identita Značky

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Identita Značky BIA je symbolem místního ptáka Atlantského nebe, který létá nad myšlenkami a sny nad zeměmi, pilotem přírody, který přenáší lidi, vzpomínky, podnikání a společnosti. Na SATA bude BIA vždy symbolizovat spojení devíti ostrovů souostroví v jedné atlantické výzvě: vezměte jméno Azor na svět a přiveďte svět na Azorské ostrovy. BIA - Blue Islands Açor - nově objevený pták, přímočarý, inspirovaný futurismem prototypů, postavený na svém jedinečném genetickém kódu, asymetrický, zřetelný a barevný jako devět ostrovů Azor.

Název projektu : SATA | BIA - Blue Islands Açor, Jméno designérů : SATA Airlines, Jméno klienta : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor Identita Značky

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.