Designový Časopis
Designový Časopis
Umyvadlo

Angle

Umyvadlo Na světě je mnoho umyvadel s vynikajícím designem. Nabízíme však pohled na tuto věc z nového úhlu. Chceme dát příležitost si užít proces používání dřezu a skrýt tak nezbytné, ale neestetické detaily, jako je drenážní otvor. „Úhel“ je lakonický design, ve kterém jsou promyšleny všechny detaily pro pohodlné použití a systém čištění. Během jeho používání nebudete pozorovat odtokový otvor, všechno vypadá, jako by voda prostě zmizela. Tento efekt, spojený s optickou iluzí, je dosaženo zvláštním umístěním povrchů dřezu.

Písmo

Red Script Pro typeface

Písmo Red Script Pro je jedinečné písmo inspirované novými technologiemi a pomůckami pro alternativní formy komunikace, které nás harmonicky spojuje s jeho bezplatnými formáty dopisů. Inspirován iPadem a navržený v Brushes, je vyjádřen jedinečným stylem psaní. Obsahuje angličtinu, řečtinu a cyrilici a podporuje více než 70 jazyků.

Přenosný Reproduktor

Ballo

Přenosný Reproduktor Švýcarské designové studio BERNHARD | BURKARD navrhl pro OYO jedinečný reproduktor. Tvar mluvčího je perfektní koulí bez skutečného postavení. Reproduktor BALLO klade, převrátí nebo zavěsí pro 360 ° hudební zážitek. Návrh se řídí principy minimalistického designu. Barevný pás pojistky dvě hemisféry. Chrání reproduktor a zvyšuje basové tóny, když leží na povrchu. Reproduktor je dodáván s vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií a je kompatibilní s většinou zvukových zařízení. Konektor 3,5 mm je běžný konektor pro sluchátka. Reproduktor BALLO je k dispozici v deseti různých barvách.

Prsten

Pollen

Prsten Každý kus je interpretací fragmentu přírody. Příroda se stává záminkou k životu šperků, hraní se texturami světla a stíny. Cílem je poskytnout klenot s interpretovanými tvary, jak by je příroda navrhovala s citlivostí a smyslností. Všechny kusy jsou vyráběny ručně, aby se vylepšily textury a zvláštnosti šperku. Styl je čistý, aby dosáhl rostlinné substance. Výsledkem je kus jedinečný i nadčasový, hluboce propojený s přírodou.

Individuální Domácí Termostat

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuální Domácí Termostat Termostat pro Smartphone představuje minimalistický, elegantní design, v rozporu s tradičními termostaty. Průsvitná krychle přechází z bílé na barvu najednou. Jediné, co musíte udělat, je použít jednu z 5 zaměnitelných barevných filmů na zadní stranu zařízení. Měkká a lehká barva přináší jemný nádech originality. Fyzické interakce jsou udržovány na minimu. Jednoduchý dotyk umožňuje změnu teploty, zatímco všechny ostatní ovládací prvky jsou prováděny z chytrého telefonu uživatele. E-ink screen zvolil pro svou jedinečnou kvalitu a minimální spotřebu energie.

Vizuální Umění

Loving Nature

Vizuální Umění Milující příroda je projekt uměleckých děl zmiňujících se o lásce a úctě k přírodě, ke všem živým věcem. Na každý obraz Gabriela Delgado klade zvláštní důraz na barvu a pečlivě vybírá prvky, které se mísí s harmonií, aby dosáhly svěží, ale jednoduché úpravy. Výzkum a její opravdová láska k designu mu dává intuitivní schopnost vytvářet živé barevné kousky s přímými prvky od fantastických po vynalézavé. Její kultura a osobní zkušenosti formují kompozice do jedinečných vizuálních příběhů, které jistě zkrášlí jakoukoli atmosféru přírodou a veselostí.