Designový Časopis
Designový Časopis
Faucets

Electra

Faucets Electra, která nemá samostatnou rukojeť, přitahuje každého svou elegancí a inteligentní vzhled je rozhodující pro jedinečnost kuchyní. Stahovací digitální dřezový mixér poskytuje uživatelům volnost pohybu v kuchyních a nabízí dvě různé funkce průtoku. Na čelní ploše Electry vám elektronická podložka umožňuje přístup ke všem funkcím, a to buď v případě, že je sprej vložen do hubice, nebo v ruce s pouhým špičkou prstu, kterou můžete ovládat.

Výstavní Prostor

Ideaing

Výstavní Prostor Jedná se o podnikovou výstavní halu v roce 2013 v Guangzhou Design Week navrženou společností C&C Design Co., Ltd. Design úhledně disponuje prostorem menším než 91 metrů čtverečních, který je zobrazen dotykovou obrazovkou a vnitřním projektorem. QR kód zobrazený na světelném poli je webovými odkazy podniku. Mezitím designéři doufají, že vzhled celé budovy může lidem poskytnout pocit plnosti vitality, a proto prokazuje kreativitu, kterou má designová společnost, tj. „Duch nezávislosti a myšlenku svobody“, kterou obhajují. .

Taktilní Tkanina

Textile Braille

Taktilní Tkanina Průmyslové univerzální žakárové textilní myšlení jako překladatel pro nevidomé. Tuto látku mohou číst lidé s dobrým zrakem a je určena pro pomoc nevidomým, kteří začínají ztrácet zrak nebo mají problémy se zrakem; s cílem naučit se Braillovo písmo s přátelským a společným materiálem: tkaninou. Obsahuje abecedu, čísla a interpunkční znaménka. Nejsou přidány žádné barvy. Je to produkt v šedé škále jako princip bez vnímání světla. Je to projekt se společenským významem a jde nad rámec komerčních textilií.

Faucets

Electra

Faucets Electra považovaná za zástupce digitálního použití v sektoru armatur kombinuje technologii s designem, aby zdůraznila design digitální doby. Faucety, které nemají samostatnou rukojeť, přitahují každého díky své eleganci a chytrému vzhledu, který je rozhodující pro jedinečnost ve vlhkém prostředí. Tlačítka dotykové obrazovky Electra nabízejí uživatelům ergonomičtější řešení. „Eco Mind“ faucetů poskytuje uživateli maximální efektivitu při ukládání. Tato funkce zejména přidává hodnotu budoucím generacím

Kancelářské Prostory

C&C Design Creative Headquarters

Kancelářské Prostory Kreativní sídlo společnosti C&C Design se nachází v postindustriální dílně. Jeho budova je v 60. letech transformována z továrny na cihly. S ohledem na ochranu současné situace a historické paměti budovy se designérský tým pokusil, aby se zabránilo poškození původní budovy při výzdobě interiéru. V designu interiéru se používá mnoho jedlí a bambusu. Otevírání a zavírání a přepínání prostorů jsou promyšleně navrženy. Design osvětlení pro různé regiony odráží různé vizuální atmosféry.

Pouliční Lavice

Ola

Pouliční Lavice Tato lavička, navržená podle strategií ekologického designu, posouvá pouliční nábytek na novou úroveň. Stejně jako doma v městském nebo přírodním prostředí vytvářejí tekutinové linie řadu sedadel na jedné lavičce. Použité materiály jsou recyklovaný hliník pro základnu a ocel pro sedadlo, vybrané pro jejich recyklovatelné a trvanlivé vlastnosti; má světlé a odolné práškové lakování, ideální pro venkovní použití za každého počasí. Navrhl v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.