Designový Časopis
Designový Časopis
Struktura Osvětlení

Tensegrity Space Frame

Struktura Osvětlení Světelné rámové světlo Tensegrity využívá principu „méně za více“ společnosti RBFuller k výrobě svítidla používající pouze jeho zdroj světla a elektrický vodič. Tensegrity se stává strukturálním prostředkem, pomocí kterého oba pracují vzájemně v tlaku i v tahu a vytvářejí zdánlivě nespojité pole světla definované pouze jeho strukturální logikou. Jeho škálovatelnost a ekonomika výroby mluví ke komoditě nekonečné konfigurace, jejíž světelná forma elegantně odolává tahu gravitace s jednoduchostí, která potvrzuje paradigma naší epochy: dosáhnout více při menším využití.

Konvertibilní Zařízení Pro Vzdělávání

Pupil 108

Konvertibilní Zařízení Pro Vzdělávání Žák 108: nejdostupnější konvertibilní zařízení Windows 8 pro vzdělávání. Nové rozhraní a zcela nová zkušenost s učením. Žák 108 překonává světy tabletů a notebooků a přepíná se mezi nimi, aby se zlepšil výkon ve vzdělávání. Windows 8 otevírá nové možnosti učení a umožňuje studentům plně využívat funkce dotykové obrazovky a bezpočet aplikací. Žák 108 je součástí řešení Intel® Education Solutions a je nejdostupnějším a nejvhodnějším řešením pro učebny po celém světě.

Jídelní Stůl

Chromosome X

Jídelní Stůl Jídelní stůl navržený tak, aby poskytoval posezení pro osm lidí, kteří spolupracují v uspořádání šipek. Vrchol je abstraktní X, vyrobený ze dvou různých kusů zvýrazněných hlubokou čarou, zatímco stejný abstraktní X se odráží na podlaze se základní strukturou. Bílá struktura je vyrobena ze tří různých kusů pro snadnou montáž a přepravu. Kromě toho byl vybrán kontrast teakové dýhy vrchní a bílé pro základnu, aby se zesvětlila spodní část, čímž se klade větší důraz na nepravidelně tvarovanou vrchní část, což poskytuje náznak pro různé interakce uživatelů.

Optická Instalace

Opx2

Optická Instalace Opx2 je optická instalace, která zkoumá symbiotický vztah mezi přírodou a technologií. Vztah, kde vzory, opakování a rytmus popisují jak přirozené formace, tak operace počítačových procesů. Exkluzivní geometrie zařízení, okamžitá neprůhlednost a / nebo hustota jsou podobné fenoménu jízdy na kukuřičném poli nebo vysvětleny v technologii při pohledu na binární kód. Opx2 vytváří složitou geometrii a zpochybňuje vnímání objemu a prostoru.

Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání

Unite 401

Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání Unite 401: Perfektní duo pro vzdělávání. Pojďme mluvit o týmové práci. Díky neuvěřitelně všestrannému designu 2 v 1 je Unite 401 ideálním studentským zařízením pro kolaborativní výukové prostředí. Kombinace tabletu a notebooku přináší nejvýkonnější mobilní řešení pro vzdělávání, které je posíleno bezpečným designem mgseries za nejchytřejší cenu.

Kancelářské Malé Měřítko

Conceptual Minimalism

Kancelářské Malé Měřítko Interiérový design je navázán na estetický, ale ne funkční minimalismus. Otevřený prostor prostoru je zdůrazněn čistými liniemi, velkými prosklenými otvory, které umožňují dostatek denního denního světla, což umožňuje, aby se linie a rovina staly základními strukturálními a estetickými prvky. Nedostatek pravoúhlých úhlů určoval potřebu zaujmout dynamičtější pohled na prostor, zatímco výběr světlé barevné palety v kombinaci s rozmanitostí materiálů a textur umožňuje jednotu prostoru a funkce. Nedokončený betonový povrch zvedá stěny ke zvýšení kontrastu mezi bílou, jemnou a drsnou šedou.