Designový Časopis
Designový Časopis
Předprodejní Kancelář

Ice Cave

Předprodejní Kancelář Ledová jeskyně je showroom pro klienta, který potřeboval prostor s jedinečnou kvalitou. Mezitím je schopen předvést různé vlastnosti projektu Tehran Eye. Dle funkce projektu atraktivní a přitom neutrální atmosféra pro zobrazování objektů a událostí podle potřeby. Designovým nápadem bylo použití minimální povrchové logiky. Integrovaný síťovaný povrch je rozprostřen po celém prostoru. Prostor potřebný pro různá použití je vytvořen na základě cizích sil ve směru nahoru a dolů působících na povrch. Pro výrobu byl tento povrch rozdělen na 329 panelů.

Maloobchodní Prodejna

Atelier Intimo Flagship

Maloobchodní Prodejna Náš svět zasáhl v roce 2020 bezprecedentní virus. První vlajková loď Atelier Intimo navržená O and O Studio je inspirována konceptem Rebirth of the Scorched Earth, což znamená integraci léčivé síly přírody, která dává lidstvu novou naději. Zatímco je vytvořen dramatický prostor, který návštěvníkům umožňuje trávit chvíle představováním a fantazírováním v takovém čase a prostoru, vzniká také řada uměleckých instalací, které plně demonstrují skutečné vlastnosti značky. Vlajková loď není obyčejný prodejní prostor, je to scéna Atelier Intimo.

Box Na Tenisky

BSTN Raffle

Box Na Tenisky Úkolem bylo navrhnout a vyrobit akční figurku pro botu Nike. Jelikož tato bota kombinuje bílý design hadí kůže se zářivě zelenými prvky, bylo jasné, že akční figurka bude hadí figurka. Designéři načrtli a zoptimalizovali figurku ve velmi krátké době jako akční figurku ve stylu známých akčních hrdinů. Poté navrhli malý komiks s příběhem a vyrobili tuto figurku ve 3D tisku s kvalitním obalem.

Kampaň A Podpora Prodeje

Target

Kampaň A Podpora Prodeje V roce 2020 spouští Brainartist crossmediální kampaň pro klienta Steitz Secura s cílem získat nové zákazníky: s vysoce individualizovaným sdělením jako cílená plakátová kampaň co nejblíže k bránám potenciálních zákazníků a individualizovanou poštou s odpovídající botou od aktuální kolekce. Příjemce obdrží odpovídající protějšek, když si domluví schůzku s prodejcem. Cílem kampaně bylo představit Steitze Securu a „matching“ společnost jako dokonalý pár. Brainartist vyvinul kompletní velmi úspěšnou kampaň.

Moped

Cerberus

Moped Pro budoucí vozidla jsou požadovány významné pokroky v konstrukci motoru. Přesto přetrvávají dva problémy: účinné spalování a uživatelská přívětivost. To zahrnuje zohlednění vibrací, ovládání vozidla, dostupnosti paliva, střední rychlosti pístu, výdrže, mazání motoru, točivého momentu klikového hřídele a jednoduchosti a spolehlivosti systému. Tento popis popisuje inovativní 4taktní motor, který současně poskytuje spolehlivost, účinnost a nízké emise v jediné konstrukci.

Dřevěná Hračka

Cubecor

Dřevěná Hračka Cubecor je jednoduchá, ale složitá hračka, která podněcuje dětskou sílu myšlení a kreativity a seznamuje je s barvami a jednoduchým, doplňkovým a funkčním vybavením. Přikládáním malých kostek k sobě bude sada kompletní. V dílech se používají různá snadná spojení včetně magnetů, suchého zipu a kolíků. Hledání spojení a jejich vzájemné propojení, dokončuje kostku. Také posiluje jejich trojrozměrné porozumění tím, že přesvědčuje dítě, aby dokončilo jednoduchý a známý svazek.