Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel se nachází v Luzhou, provincii S'-čchuan, známém svým vínem, jehož design je inspirován místní vinnou jeskyní, což je prostor, který evokuje silnou touhu prozkoumat. Ve vstupní hale je rekonstrukce přírodní jeskyně, jejíž vizuální propojení rozšiřuje koncept jeskyně a místní městskou strukturu na vnitřní hotel, čímž vytváří výrazný kulturní nosič. Ceníme si pocitu cestujícího při pobytu v hotelu a také doufáme, že strukturu materiálu i vytvořenou atmosféru lze vnímat v hlubší úrovni.

Bytový Dům

Soulful

Bytový Dům Celý prostor je založen na klidu. Všechny barvy pozadí jsou světlé, šedé, bílé atd. V zájmu vyvážení prostoru se v prostoru objevují některé vysoce nasycené barvy a některé vrstvené textury, například tmavě červená, jako jsou polštáře s jedinečným potiskem, například kovové texturované ozdoby . Stávají se nádhernými barvami ve foyer a zároveň přidávají do prostoru odpovídající teplo.

Design Interiéru Maloobchodních Prostor

Studds

Design Interiéru Maloobchodních Prostor Studds Accessories Ltd je výrobcem dvoukolesových přileb a doplňků. Přilby do hřebců se tradičně prodávaly v prodejnách s více značkami. Proto bylo nutné vytvořit identitu značky, kterou si zaslouží. D'art konceptualizoval obchod a představoval inovativní dotykové body jako Virtuální realita produktů, interaktivní dotykové displeje a stroje na dezinfekci helmy atd. Studuje obchod s přilbou a příslušenstvím, vtáhl značný počet zákazníků a podnikl maloobchodní cestu zákazníků na další úroveň.

Design Interiéru Kavárny

Quaint and Quirky

Design Interiéru Kavárny Quaint & Quirky Dessert House je projekt, který ukazuje moderní moderní atmosféru s nádechem přírody, která přesně odráží lahodné pochoutky. Tým chce vytvořit místo, které je skutečně jedinečné, a pro inspiraci hledali ptačí hnízdo. Koncept pak ožil prostřednictvím kolekce sedacích lusků, které slouží jako ústřední rys prostoru. Živá struktura a barvy všech lusků sdílejí pomoc k vytvoření pocitu uniformity, který spojuje zemi a mezipatro, i když dávají atmosféře dojem poutavosti.

Design Interiéru Kavárny

& Dough

Design Interiéru Kavárny Klient má centrálu v Japonsku s 1300 obchody se šiškami a Dough je kavárna, která se nově vyvíjí a je prvním obchodem, který slavnostně otevírá. Zdůraznili jsme sílu, kterou může náš klient poskytnout, a promítli jsme je do návrhů. S využitím síly našeho klienta je jedním z prvních charakteristických bodů této kavárny vztah mezi nákupním pultem a kuchyní. Nastavením zdi a vyváženého okna s křídly je náš klient v tomto provozním stylu dobrý, díky němuž budou zákazníci plynulejší.

Restaurace

La Boca Centro

Restaurace La Boca Centro je tříletý barový a jídelní sál, jehož cílem je pěstovat kulturní výměny pod tématem španělské a japonské kuchyně. Při návštěvě rušné Barcelony inspirovaly naše návrhy krásné přidání města a interakce s veselými, velkorysými lidmi v Katalánsku. Spíše než abychom trvali na úplné reprodukci, zaměřili jsme se na částečnou lokalizaci, abychom zachytili originalitu.