Designový Časopis
Designový Časopis
Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu

The Wave

Design Světového Veletržního Stánku Pro Toyotu Design inspirovaný japonským principem „aktivního klidu“ kombinuje racionální a emotivní prvky do jedné entity. Architektura vypadá zvnějšku minimalisticky a klidně. Pocítíte z toho stále obrovskou sílu. Pod jeho kouzlem zvědavě klouzáte do interiéru. Jakmile se ocitnete uvnitř, ocitnete se v překvapivém prostředí, které je plné energie a je plné velkých mediálních stěn, které ukazují energetické, abstraktní animace. Stánek se tak stane pro návštěvníky nezapomenutelným zážitkem. Koncept zobrazuje asymetrickou rovnováhu, kterou nalézáme v přírodě a v srdci japonské estetiky.

Obchod

Family Center

Obchod Existuje několik důvodů, proč jsem uzavřel dlouhou (30 metrů) přední stěnu. Jedním z nich bylo, že výška stávající budovy byla opravdu nepříjemná, a já jsem neměl povolení se jí dotknout! Za druhé, uzavřením přední fasády jsem získal 30 metrů vnitřního prostoru. Podle mé každodenní observační statistické studie se většina nakupujících rozhodla jít do obchodu jen kvůli zvědavosti a sledovat, co se děje za touto fasádou Zvědavé formy.

Restaurace

Lohas

Restaurace Revolt Counter to Urban Beat. Základna je umístěna v rušné dopravní křižovatce. Cílem celého územního plánu je vytvořit mírné a usazené tempo, jako by přimělo čas ke zpomalení a v tomto rychle se rozvíjejícím městském životě si užít každou chvíli tady a teď. Otevřený prostor, jak je tvořen, pomocí středního plánování dělí prostor na základě různých funkcí. Obrazovky podobné totemu dodávají jemnému prostorovému prostředí určitou vrozenou hravost.

Restaurace

pleasure

Restaurace Potěšení ze života umění. Rozšíření a pokračování. Rozšíření tvarů stropů a roztahování podlah a jejich důsledného zvlnění kontury, které sem jde vzpřímeně nebo zakryté, odráží akční sílu, která v životě zahrnuje vrcholky a údolí. Zatímco vrstvené prostředí proudí a proměňuje v akci, obrazy krásy jsou vykouzleny v prostoru. Vesmírná kabina je plynulá a průhledná, přičemž zachovává rozdělení různých oddílů. S vynalézavým uspořádáním prostoru může soukromí mezi prostory existovat.

Rezidence

nature

Rezidence Tento dům je navržen pro pár. Návrat k přírodě. Lidé jsou ochotni se dostat více ven, být venku nebo nechat přírodu být součástí jejich života, umožnit přírodě obohatit slovní zásobu domova. Stačí pustit přírodu a jet na její poise. Bohaté a rozmanité prvky, které zobrazují, jak může oddělení existovat spolu s hustou složitostí, podobně jako mnohočetné stránky květin, které se nakonec vykreslí, až po konečném výběru po konečném výběru.

Kancelářské Prostory

Samlee

Kancelářské Prostory Kancelář Samlee byla navržena podle jednoduchých orientálních estetik, bez jakýchkoli detailů. Tento koncept odpovídá rychle se rozvíjejícímu městu. V této vysoce fungující informační společnosti projekt představuje interaktivní vztah mezi městem, prací a lidmi - druh důvěrného vztahu aktivity a setrvačnosti; transparentní překrytí; propustnost prázdná.