Designový Časopis
Designový Časopis
Náušnice

Van Gogh

Náušnice Náušnice inspirované mandlovým stromem v květu namalované Van Goghem. Jemnost větví je reprodukována jemnými řetězy typu Cartier, které se stejně jako větve houpají větrem. Různé odstíny různých drahokamů, od téměř bílé až po intenzivnější růžovou, představují odstíny květin. Shluk kvetoucích květů je zastoupen různými náhrobky. Vyrobeno z 18k zlata, růžových diamantů, morganitů, růžových safírů a růžových turmalínů. Leštěný a strukturovaný povrch. Extrémně lehký a dokonale padnou. Toto je příchod jara ve formě šperku.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Stejně jako vývoj designu psacích strojů ukazuje transformaci z vysoce komplexní vizuální formy na čistě lemovanou jednoduchou geometrickou formu, Qwerty-element je ztělesněním síly, symetrie a jednoduchosti. Konstrukční ocelové části vyrobené různými řemeslníky jsou výrazným vizuálním prvkem produktu, který dává pytli architektonický vzhled. Zásadní zvláštností tašky jsou dva klíče psacího stroje, které jsou vyrobeny a sestaveny samotnou návrhářkou.

Dámská Kolekce

Macaroni Club

Dámská Kolekce Sbírka Macaroni Club je inspirována makarony z poloviny 18. století, které je spojují s lidmi závislými na dnešním logu. Macaroni byl termín pro muže, kteří překročili běžné meze módy v Londýně. Byly to logo mánie z 18. století. Cílem této kolekce je ukázat sílu loga od minulosti do současnosti a vytváří Macaroni Club jako samostatnou značku. Designové detaily jsou inspirovány makaronskými kostýmy z roku 1770 a současným módním trendem s extrémními objemy a délkou.

Hodinky

Argo

Hodinky Argo by Gravithin je hodinky, jehož design je inspirován sextantem. Je vybaven rytým dvojitým číselníkem, k dispozici ve dvou odstínech, Deep Blue a Black Sea, na počest mýtických dobrodružství lodi Argo. Srdce bije díky křemennému pohybu Swiss Ronda 705, zatímco safírové sklo a silná kartáčovaná ocel 316L zajišťují ještě větší odolnost. Je také odolný vůči vodě 5ATM. Hodinky jsou k dispozici ve třech různých barvách pouzdra (zlatá, stříbrná a černá), ve dvou odstínech číselníku (Deep Blue a Black Sea) a šesti páskových modelech, ve dvou různých materiálech.

Dámská Kolekce

Hybrid Beauty

Dámská Kolekce Konstrukce kolekce Hybrid Beauty spočívá v použití roztomilosti jako mechanismu přežití. Založené roztomilé rysy jsou stuhy, volánky a květiny, které jsou předělány tradičními technikami výroby vinařství a couture. Tím se obnovují staré techniky couture na moderní hybrid, který je romantický, tmavý, ale také věčný. Celý proces designu Hybrid Beauty podporuje udržitelnost a vytváří nadčasové vzory.

Prsten

Ohgi

Prsten Mimaya Dale, designér kruhu Ohgi, vydal s tímto prstenem symbolickou zprávu. Její inspirace prstenu pocházela z pozitivních významů, které mají japonští skládací fanoušci a jak moc jsou v japonské kultuře milovaní. K materiálu používá 18 K žluté zlato a safír a vyzařují luxusní auru. Skládací ventilátor navíc sedí na kruhu v úhlu, který dává jedinečnou krásu. Její design je jednotou mezi Východem a Západem.