Designový Časopis
Designový Časopis
Román

180º North East

Román „180º severovýchod“ je 90 000 slovní dobrodružné vyprávění. Vypráví skutečný příběh o cestě, kterou Daniel Kutcher podnikl přes Austrálii, Asii, Kanadu a Skandinávii na podzim roku 2009, když mu bylo 24 let. Integrován do hlavního textu, který vypráví příběh toho, čím prožil a naučil se během cesty , fotografie, mapy, expresivní text a video pomáhají ponořit čtenáře do dobrodružství a dávají lepší smysl pro vlastní osobní zkušenost autora.

Název projektu : 180º North East, Jméno designérů : Daniel Kutcher, Jméno klienta : Daniel Kutcher.

180º North East Román

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.