Designový Časopis
Designový Časopis
40 "led Tv

GlassOn

40 "led Tv Je to bezrámová designová kolekce s různými designovými řešeními v různých velikostech se skleněným prvkem. Elegance vytvořená s průhledností skla pokračuje s elegancí kovových povrchů obklopujících displej ve velkých velikostech. Bez obvyklého plastového předního krytu a rámečku se design dotýká virtuálního světa a publika s drasticky sníženou tloušťkou u produktů 40 ", 46" a 55 ". Celý kovový rám, který drží skleněnou přední stranu, zvyšuje kvalitu designu s přesnými detaily připojení různé materiály.

Název projektu : GlassOn, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : .

GlassOn 40 "led Tv

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.