Designový Časopis
Designový Časopis
Cigaretový / Gumový Koš

Smartstreets-Smartbin™

Cigaretový / Gumový Koš Smartbin ™ je patentovaný zásobník na odpadky s jedinečnými funkcemi a doplňuje stávající uliční infrastrukturu jako dvojče, zády k sobě kolem libovolné velikosti nebo tvaru lampy nebo sloupku, nebo v samostatném formátu na stěny, zábradlí a sokly. Tím se uvolňuje nová, neočekávaná hodnota ze stávajících aktiv ulic, aby se vytvořily sítě pohodlných, předvídatelně umístěných zásobníků na cigarety a žvýkačky, které jsou vždy na dosah, aniž by se do ulic přidávala nepořádek. Smartbin transformuje pouliční péči ve městech po celém světě tím, že umožňuje účinnou reakci na cigaretový a gumový odpad.

Název projektu : Smartstreets-Smartbin™, Jméno designérů : SMARTSTREETS LTD, Jméno klienta : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ Cigaretový / Gumový Koš

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.