Designový Časopis
Designový Časopis
Komerční Animace

Simplest Happiness

Komerční Animace V čínském zvěrokruhu je rok 2019 rokem prasete, takže Yen C navrhl plátky prasete a je to hříčka v „mnoha horkých filmech“ v čínštině. Šťastné postavy jsou v souladu s obrazem kanálu a se šťastnými pocity, které chce kanál vyslat svému publiku. Video je kombinací čtyř prvků filmu. Děti, které si hrají, mohou nejlépe ukázat čisté štěstí a doufat, že publikum bude mít stejný pocit, když sledují film.

Název projektu : Simplest Happiness, Jméno designérů : Yen C Chen, Jméno klienta : Fox Movies.

Simplest Happiness Komerční Animace

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.