Designový Časopis
Designový Časopis
Lustr

Bridal Veil

Lustr Tento umělecký umělecký objekt se rozsvícenými světly. Prostorný pokoj se stropem složitého profilu, jako kupovité mraky. Lustr se vejde do prostoru a plynule teče od přední stěny ke stropu. Křišťálové a bílé smaltované listy ve spojení s elastickým ohýbáním tenkých trubek vytvářejí obraz létajícího závoje po celém světě. Hojnost světlých a zlatých létajících ptáků vytváří pocit prostornosti a radosti.

Název projektu : Bridal Veil, Jméno designérů : Victor A. Syrnev, Jméno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Bridal Veil Lustr

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.