Designový Časopis
Designový Časopis
Skříň Na Večeři

Baan

Skříň Na Večeři „baan“ je druh skříně, která byla speciálně navržena pro účely večeře. Je to jedinečný vzhled a síla je vyprávění, které souvisí s funkcí. Existuje několik charakteristických rysů skříňových systémů. Různé funkce a vlastnosti skříně, které jsou odděleny příběhem, jako příbor příborů a krabice tkání, jsou reprezentovány krbem a komínem. Sklenice na víno jsou dále reprezentovány lustrem a stojan na nádobí je symbolem schodiště. Existují čtyři hlavní složky domu, kterými jsou narativní myšlenky.

Název projektu : Baan, Jméno designérů : Mr. Paitoon Keatkeereerut, Mr.Chawin Hanjing, Jméno klienta : Partly Cloudy Studio.

Baan Skříň Na Večeři

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.