Designový Časopis
Designový Časopis
Štítek A Balení Šumivého Vína

Il Mosnel QdE 2012

Štítek A Balení Šumivého Vína Stejně jako Iseo Lake šplouchá na březích Franciacorta, tak šumivé víno smočí po stranách sklenice. Koncept je grafickým přepracováním tvaru jezera a vyjadřuje veškerou sílu rezervní láhve nalité do křišťálového skla. Elegantní a živý štítek, vyvážený svou grafikou a barvami, je odvážným řešením s průhledným polypropylenem a potiskem zcela horké fólie ze zlata, který dává novým pocitům. Vylévání z vína je podtrženo na krabici, kde se kolem balení obtéká grafika: jednoduchá a působivá složená ze dvou prvků „slive et tiroir“.

Název projektu : Il Mosnel QdE 2012, Jméno designérů : Laura Ferrario, Jméno klienta : FERRARIODESIGN.

Il Mosnel QdE 2012 Štítek A Balení Šumivého Vína

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.