Designový Časopis
Designový Časopis
Otvírák Na Dopisy

Memento

Otvírák Na Dopisy Vše začíná vděčným. Řada otvíráků dopisů, která odráží povolání: Memento není jen sada nástrojů, ale také řada objektů, které vyjadřují vděčnost a pocity uživatele. Díky sémantice produktů a jednoduchým obrázkům různých profesí, návrhy a jedinečné způsoby, jak se každý kus Memento používá, poskytují uživateli různé upřímné zážitky.

Křeslo

Osker

Křeslo Osker vás okamžitě zve, abyste si sedli a relaxovali. Toto křeslo má velmi výrazný a zakřivený design poskytující charakteristické vlastnosti, jako jsou dokonale vytvořené dřevěné truhlářské výrobky, kožené područky a odpružení. Mnoho detailů a použití vysoce kvalitních materiálů: kůže a masivní dřevo zaručují moderní a nadčasový design.

Umyvadlový Nábytek

Eva

Umyvadlový Nábytek Inspirace designéra vycházela z minimálního designu a jeho použití jako tichého, ale osvěžujícího prvku do koupelnového prostoru. Vyplývalo z výzkumu architektonických forem a jednoduchého geometrického objemu. Umyvadlo by mohlo být potenciálně prvkem, který definuje různé prostory kolem a současně středovým bodem do prostoru. Je velmi snadno použitelný, čistý a odolný také. Existuje několik variant, včetně samostatného, sedacího stolu a nástěnného stolu, jakož i jednoduchého nebo dvojitého dřezu. Varianty barev (barvy RAL) pomohou integrovat design do prostoru.

Stolní Lampa

Oplamp

Stolní Lampa Oplamp zahrnuje keramické tělo a masivní dřevěnou základnu, na které je umístěn ledový světelný zdroj. Díky svému tvaru získanému spojením tří kuželů lze tělo Oplampu otočit do tří odlišných poloh, které vytvářejí různé typy světla: vysoká stolní lampa s okolním světlem, nízká stolní lampa s okolním světlem nebo dvě okolní světla. Každá konfigurace kuželů lampy umožňuje alespoň jednomu z paprsků světla přirozeně interagovat s okolním architektonickým prostředím. Oplamp je navržen a kompletně ručně vyroben v Itálii.

Nastavitelná Stolní Lampa

Poise

Nastavitelná Stolní Lampa Akrobatický vzhled Poise, stolní lampy navržené Robertem Dabim z Unform.Studio, přechází mezi statickým a dynamickým a velkým nebo malým postojem. V závislosti na poměru mezi jeho osvětleným prstencem a ramenem, které jej drží, dojde k protínající se nebo tečné přímce ke kruhu. Když by byl prsten umístěn na vyšší polici, mohl by polici přesahovat; nebo nakloněním prstence by se mohl dotknout okolní zdi. Záměrem této nastavitelnosti je přimět majitele, aby se kreativně zapojil a hrál se světelným zdrojem v poměru k ostatním objektům, které jej obklopují.

Reproduktorový Orchestr

Sestetto

Reproduktorový Orchestr Orchestrální soubor reproduktorů, které spolu hrají jako skuteční hudebníci. Sestetto je vícekanálový audio systém pro přehrávání jednotlivých skladeb nástrojů v samostatných reproduktorech různých technologií a materiálů určených pro konkrétní případ zvuku, mezi čistým betonem, rezonujícími dřevěnými rezonančními deskami a keramickými rohy. Míchání skladeb a částí se vrací fyzicky na místo poslechu, jako na skutečném koncertě. Sestetto je komorní orchestr zaznamenané hudby. Sestetto vyrábí přímo jeho designéři Stefano Ivan Scarascia a Francesco Shyam Zonca.