Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

dog-commode

Komoda Tato komoda je externě podobná psovi. Je to velmi radostné, ale zároveň velmi funkční. Uvnitř této komody je umístěno třináct krabic různé velikosti. Tato komoda se skládá ze tří samostatných částí, které jsou spolu spojeny do jedné jedinečné věci. Originální nohy dávají iluzi stojícího psa.

Křižník

WAVE CATAMARAN

Křižník Když jsme přemýšleli o moři jako o světě v nepřetržitém pohybu, vzali jsme „vlnu“ jako její symbol. Vycházeli jsme z této myšlenky a modelovali jsme linie trupů, které se zdálo, že se lámou. Druhým prvkem v základu projektové myšlenky je koncept obytného prostoru, který jsme chtěli kreslit do jakési kontinuity mezi interiéry a exteriéry. Prostřednictvím velkých skleněných oken získáme téměř 360 stupňový pohled, který umožňuje vizuální kontinuitu s vnějškem. Prostřednictvím velkých skleněných dveří se ve venkovních prostorech promítá i život uvnitř. Oblouk. Visintin / Arch. Foytik

Konferenční Stolek

1x3

Konferenční Stolek 1x3 je inspirováno zámkovými hádankami. Je to obojí - kus nábytku a hlavolam. Všechny části zůstávají pohromadě bez potřeby jakýchkoli přípravků. Princip blokování zahrnuje pouze posuvné pohyby, což umožňuje velmi rychlý proces montáže a činí 1x3 vhodné pro častou změnu místa. Úroveň obtížnosti nezávisí na obratnosti, ale hlavně na prostorovém vidění. Pokyny jsou poskytovány v případě, že uživatel potřebuje pomoc. Název - 1x3 je matematický výraz, který představuje logiku dřevěné struktury - jeden typ prvku, tři jeho části.

Větrané Otočné Dveře

JPDoor

Větrané Otočné Dveře JPDoor jsou uživatelsky přívětivé otočné dveře, které se slučují s okenním systémem žaluzií, který pomáhá vytvářet větrací tok a současně šetří prostor. Design je především o přijímání výzev a jejich řešení individuálními průzkumy, technikami a věřením. Neexistuje žádné právo nebo špatné, žádné návrhy, je to opravdu velmi subjektivní. Skvělé návrhy však splňují potřeby a požadavky koncových uživatelů nebo mají velký dopad na komunitu. Svět je plný různých designových přístupů v každém rohu, takže se nevzdávejte zkoumání, "zůstaň hladový blázen - Steve Job".

Víceúčelový Stůl

Bean Series 2

Víceúčelový Stůl Tento stůl navrhli designéři zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Projekt byl inspirován kudrnatými tvary francouzských křivek a skládacích skládaček a slouží jako ústřední kus v konferenční místnosti v kanceláři. Celkový tvar je plný kroutí, což je dramatický odklon od tradičního formálního firemního konferenčního stolu. Tři části stolu mohou být překonfigurovány do různých celkových tvarů, aby se měnilo uspořádání sedadel; neustálý stav změny vytváří pro kreativní kancelář hravou atmosféru.

Multifunkční Židle

charchoob

Multifunkční Židle Kubická forma produktu udržuje jej stabilní a vyvážený ve všech směrech. Navíc třícestné použití produktu ve formální, neformální a přátelské etiketě je možné pouze otočením židlí o 90 stupňů. Tento produkt byl navržen tak, aby byl co nejlehčí (4 kg) s ohledem na všechny aspekty jeho funkčnosti. Tohoto cíle bylo dosaženo výběrem lehkých materiálů a hallow rámů, aby byla hmotnost produktu co nejnižší.