Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Baralho

Křeslo Křeslo Baralho má výrazný moderní design složený z čistých forem a přímek. Toto křeslo je vyrobeno ze záhybů a svarů na kartáčované hliníkové desce a vyznačuje se odvážným tvarem, který zpochybňuje pevnost materiálu. Dokáže spojit v jednom prvku krásu, lehkost a přesnost čar a úhlů.

Otevřený Stolní Systém

Osoro

Otevřený Stolní Systém Inovativní charakter OSORO spočívá v kombinaci kvalitního vitrifikovaného porcelánu a jeho typické lesklé pleti slonovinové barvy s funkcí vhodnou pro uchovávání potravin v lednici nebo mrazničce a pro vaření v parní troubě nebo mikrovlnné troubě. Jednoduchý, modulární tvar s různými prvky lze stohovat pro úsporu místa, flexibilně kombinovat a uzavírat pomocí vícebarevného silikonového O-Sealeru nebo O-konektoru, takže v něm jídlo zůstává dobře utěsněné. OSORO lze univerzálně používat, což eliminuje potřebu našeho každodenního života.

Faucets

Electra

Faucets Electra, která nemá samostatnou rukojeť, přitahuje každého svou elegancí a inteligentní vzhled je rozhodující pro jedinečnost kuchyní. Stahovací digitální dřezový mixér poskytuje uživatelům volnost pohybu v kuchyních a nabízí dvě různé funkce průtoku. Na čelní ploše Electry vám elektronická podložka umožňuje přístup ke všem funkcím, a to buď v případě, že je sprej vložen do hubice, nebo v ruce s pouhým špičkou prstu, kterou můžete ovládat.

Faucets

Electra

Faucets Electra považovaná za zástupce digitálního použití v sektoru armatur kombinuje technologii s designem, aby zdůraznila design digitální doby. Faucety, které nemají samostatnou rukojeť, přitahují každého díky své eleganci a chytrému vzhledu, který je rozhodující pro jedinečnost ve vlhkém prostředí. Tlačítka dotykové obrazovky Electra nabízejí uživatelům ergonomičtější řešení. „Eco Mind“ faucetů poskytuje uživateli maximální efektivitu při ukládání. Tato funkce zejména přidává hodnotu budoucím generacím

Pouliční Lavice

Ola

Pouliční Lavice Tato lavička, navržená podle strategií ekologického designu, posouvá pouliční nábytek na novou úroveň. Stejně jako doma v městském nebo přírodním prostředí vytvářejí tekutinové linie řadu sedadel na jedné lavičce. Použité materiály jsou recyklovaný hliník pro základnu a ocel pro sedadlo, vybrané pro jejich recyklovatelné a trvanlivé vlastnosti; má světlé a odolné práškové lakování, ideální pro venkovní použití za každého počasí. Navrhl v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.

Faucet

Amphora

Faucet Amphora série je navržena tak, aby propojila minulost a budoucnost a dává šanci zažít základní a funkční formy starověku. Nebylo snadné, jako v dnešní době, dosáhnout dosažitelné vody našeho životního zdroje v těchto dnech. Faucetova neobvyklá podoba pochází ze staletí před dnes, ale její kazeta pro úsporu vody přináší zítra. Faucet retro navržený z pouličních fontán starověku a přináší vaší koupelně estetický vzhled.