Designový Časopis
Designový Časopis
Držák Nože

Only Right Here

Držák Nože Od 12. století byly první býčí zápasy zdokumentovány jako akt nebo veřejná podívaná. Dnešní probuzení lidí je příznakem celkového globálního hodnocení, protože jsme účastníky božské přírody, jsme celek. „Only Right Here“ symbolizuje novou éru, kdy dojde k zániku agresivních aktivit, které jsou ztělesněny v tom, co bylo kdysi kulturní hostinou, a velkým evolučním krokem na humanistické úrovni.

Rostoucí Lampa

BB Little Garden

Rostoucí Lampa Tento projekt navrhuje podpořit toto nové použití, které poskytuje plnější smyslové vaření. BB Little garden je zářivě rostoucí lampa, která chce znovu navštívit místo aromatických rostlin v kuchyni. Je to svazek s jasnými čarami, jako skutečný minimalistický objekt. Úhledný design byl speciálně navržen tak, aby se přizpůsobil různým vnitřním prostředím a dodal kuchyni zvláštní pozornost. BB Little garden je rámec pro rostliny, její čistá linie je zvětšuje a nenarušuje čtení.

Stolek

una

Stolek bezproblémová integrace je podstatou tabulky una. tři javorové formy se spojí, aby držely povrch z tvrzeného skla. produkt intenzivního uvažování o materiálech a jejich schopnostech, robustní, ale vzdušný vzhled a neuvěřitelně lehký, nevzniká jako ztělesnění rovnováhy a milosti.

Komoda

shark-commode

Komoda Komoda spojena s otevřenou policí, což dává pocit pohybu a dvě části ho činí stabilnějším. Použití různých povrchových úprav a různých barev umožňuje vytvářet různé nálady a lze je instalovat do různých interiérů. Uzavřená komoda a otevřená police dávají iluzi živé bytosti.

Stůl

Minimum

Stůl Velmi lehký a jednoduchý ve výrobě a přepravě. Jedná se o velmi funkční design, i když je navenek velmi lehký a jedinečný. Tato jednotka je plně rozebíraná jednotka, kterou lze rozebrat a smontovat kdekoli. Délku lze kombinovat, protože to mohou být dřevěné-kovové nohy, sestavené pomocí kovových konektorů. Forma a barva končetin může být upravena podle požadavků.

Skříň

Deco

Skříň Jeden skříň visel nad druhým. Velmi unikátní design, který umožňuje, aby nábytek nevyplnil prostor, protože krabice nestojí na podlaze, ale jsou zavěšeny. To je velmi výhodné pro použití, protože krabice byly rozděleny do skupin, a tak bude pro uživatele velmi výhodné. K dispozici je barevná variace materiálů.