Designový Časopis
Designový Časopis
Zařízení Pro Digitální Vysílání Videa

Avoi Set Top Box

Zařízení Pro Digitální Vysílání Videa Avoi je jedním z nejnovějších Smart Set Top Boxů společnosti Vestel, který uživatelům televizního vysílání poskytuje hlavně technologii digitálního vysílání. Avoiho nejdůležitější postavou je „skrytá ventilace“. Skryté větrání umožňuje vytvářet jedinečné a jednoduché návrhy. S Avoi, kromě sledování digitálních kanálů v HD kvalitě, můžete poslouchat hudbu, sledovat filmy a dívat se na fotografie a obrázky na televizní obrazovce, zatímco tyto soubory ovládáte pomocí nabídky UI. Operačním systémem Avoi je Android V4.2 Jel

46 "led Tv Podporující Hd Vysílání

V TV - 46120

46 "led Tv Podporující Hd Vysílání Inspirován vysoce reflexními povrchy a zrcadlovými efekty. Přední a zadní zadní kryt je vyroben z technologie vstřikování plastů. Střední část je vyrobena z lití plechu. Podpěrný stojan je speciálně navržen se sklem malovaným ze zadní strany a průsvitným krkem s chromovanými detaily prstenu. Úroveň lesku použitá na povrchech byla dosažena speciálními procesy lakování.

Vedl Slunečník A Velká Zahradní Pochodeň

NI

Vedl Slunečník A Velká Zahradní Pochodeň Zcela nový NI Parasol předefinuje osvětlení tak, aby to mohlo být více než jen světelný předmět. NI, inovativně kombinující slunečník a zahradní pochodeň, vypadá inteligentně vedle ranních lehátek u bazénu nebo jiných venkovních ploch od rána do noci. Proprietární OTC snímání prstu (jednodotykový stmívač) umožňuje uživatelům snadno se přizpůsobit požadované úrovni osvětlení 3-kanálového osvětlovacího systému. NI také přijímá nízkonapěťový 12V LED ovladač, který generuje velmi malé teplo, a poskytuje energeticky efektivní napájení systému s více než 2000ks 0,1 W LED.

Svítidlo

Yazz

Svítidlo Yazz je zábavné svítidlo vyrobené z ohýbatelných polotuhých drátů, které umožňují uživateli ohýbat se do jakéhokoli tvaru nebo tvaru, který odpovídá jejich náladě. Dodává se také s připojeným konektorem, který usnadňuje kombinování více než jedné jednotky dohromady. Yazz je také esteticky atraktivní, uživatelsky přívětivý a ekonomický. Koncept vycházel z myšlenky minimalizovat osvětlení na jeho nejzákladnější základy jako konečné vyjádření krásy bez ztráty estetického dopadového osvětlení, protože průmyslový minimalismus je umění samo o sobě.

Stolička

Kagome

Stolička Navrhl Shinn Asano s pozadím v grafickém designu, Sen je 6 kus kolekce ocelového nábytku, který promění 2D čáry do 3D tvarů. Každý kus včetně „kagomové stoličky“ byl vytvořen s linkami, které minimalizují nadměrné vyjádření formy i funkčnosti v celé řadě aplikací, inspirované jedinečnými zdroji, jako jsou tradiční japonská plavidla a vzory. Kagome stolička je vyrobena z 18 pravoúhlých trojúhelníků, které se vzájemně podporují a při pohledu shora tvoří tradiční japonské kraftové vzory kagome moyou.

Přizpůsobitelné Zařízení Typu All-In-One

BENT

Přizpůsobitelné Zařízení Typu All-In-One Navrženo na principu hromadného přizpůsobování, uspokojování potřeb uživatelů lepším způsobem v rámci omezení hromadné výroby. Hlavní výzvou v tomto projektu bylo navrhnout design, který by splňoval různé potřeby čtyř skupin uživatelů v rámci omezení hromadné výroby. Tři hlavní položky přizpůsobení jsou definovány a používány pro rozlišení produktu pro tyto skupiny uživatelů: 1. sdílení obrazovky2 .screen height adjust3.keyboard-calculator kombinace.Přizpůsobitelný modul sekundární obrazovky je připojen jako řešení a jedinečná přizpůsobitelná kombinace klávesnice-kalkulačka je prop