Designový Časopis
Designový Časopis
Automatizovaný Imigrační Terminál

CVision MBAS 1

Automatizovaný Imigrační Terminál Nástroj MBAS 1 byl navržen tak, aby vzdoroval povaze bezpečnostních produktů a minimalizoval zastrašování a strach z technologických i psychologických aspektů. Design vypadá přátelsky s čistými liniemi, které se plynule prolínají mezi skenerem a obrazovkou. Hlasové a vizuální návody na obrazovce průvodce poprvé uživatelé krok za krokem přes imigrační proces. Podložka pro skenování otisku prstu lze oddělit pro snadnou údržbu nebo rychlou výměnu. MBAS 1 je jedinečný produkt, jehož cílem je změnit způsob, jakým překračujeme hranice, umožňující vícejazyčnou interakci a přátelskou nediskriminační uživatelskou zkušenost.

Nůž Blok

a-maze

Nůž Blok Cílem konstrukce bloku nožů z a-bludiště je stejná stimulace našich mentálních a vizuálních smyslů. Způsob, jakým ukládá a organizuje nože, je jedinečně inspirován dětskou hrou, se kterou jsme všichni dobře obeznámeni. Spojení estetiky a funkčnosti dohromady dokonale splňuje a-bludiště svému účelu a co je důležitější, vytváří s námi spojení, které evokuje emoce zvědavosti a zábavy. Čistě ve své formě a-bludiště nám umožňuje libovat ve své jednoduchosti, která dělá mnohem více s méně. Je to proto, že a-bludiště přispívá k autentické inovaci produktu s nezapomenutelným uživatelským dojmem a pohledem, který odpovídá.

Lustr

Bridal Veil

Lustr Tento umělecký umělecký objekt se rozsvícenými světly. Prostorný pokoj se stropem složitého profilu, jako kupovité mraky. Lustr se vejde do prostoru a plynule teče od přední stěny ke stropu. Křišťálové a bílé smaltované listy ve spojení s elastickým ohýbáním tenkých trubek vytvářejí obraz létajícího závoje po celém světě. Hojnost světlých a zlatých létajících ptáků vytváří pocit prostornosti a radosti.

Lampa

the Light in the Bubble

Lampa Světlo v bublině je moderní žárovka na památku starého Edisonova žárovkového vlákna. Jedná se o ledový zdroj vedený uvnitř plexiskla, řezaného laserem ve tvaru žárovky. Žárovka je průhledná, ale když zapnete světlo, můžete vidět vlákno a tvar žárovky. Může být použit jako závěsné světlo nebo při výměně tradiční žárovky.

Závěsná Lampa

Spin

Závěsná Lampa Spin, navržený Rubenem Saldanou, je závěsná LED lampa pro akcentní osvětlení. Minimalistický výraz jejích základních linií, zaoblené geometrie a tvaru dává Spinovi krásný a harmonický design. Jeho tělo, celé vyrobené z hliníku, propůjčuje lehkost a konzistenci, zatímco působí jako chladič. Jeho podhledová stropní základna a ultra tenký tenzor vytvářejí pocit vzdušné vznášitelnosti. K dispozici v černé a bílé, Spin je perfektní svítidlo pro umístění v barech, pultech, vitrínách ...

Downlight Lampa

Sky

Downlight Lampa Svítidlo, které se zdá být plovoucí. Několik centimetrů pod stropem byl nainstalován tenký a lehký disk. Toto je designový koncept, který společnost Sky dosáhla. Obloha vytváří vizuální efekt, díky kterému se zdá, že svítidlo je zavěšeno ve vzdálenosti 5 cm od stropu, což dodává tomuto světlu osobní a odlišný styl. Sky je díky svému vysokému výkonu vhodný pro osvětlení z vysokých stropů. Jeho čistý a čistý design však umožňuje, aby byl považován za skvělou volbu pro osvětlení jakéhokoli druhu interiéru, který chce přenést minimální dotek. Konečně, design a výkon, společně.