Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Identita Pekárny

Mangata Patisserie

Vizuální Identita Pekárny Mångata je ve švédštině vizualizována jako romantická scéna, na nočním moři vzniká zářivý, silniční odraz Měsíce. Scéna je vizuálně přitažlivá a dostatečně speciální pro vytvoření image značky. Barevná paleta, černá a zlatá, napodobuje atmosféru temného moře, dodala této značce záhadný, luxusní nádech.

Název projektu : Mangata Patisserie, Jméno designérů : M — N Associates, Jméno klienta : M — N Associates.

Mangata Patisserie Vizuální Identita Pekárny

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.