Designový Časopis
Designový Časopis
Dvd Box

Paths of Light

Dvd Box Nejlepší způsob, jak uspořádat krátkou animaci Paths of Light od Ziny Caramelo, bylo zajistit, aby na DVD bylo krásné pouzdro. Obal vypadá, že byl vytržen z lesa a vytvarován do podoby CD. Na vnější straně jsou vidět různé linie, téměř se objevují jako malé stromy vyrůstající po boku skříně. Dřevěný exteriér také pomáhá dát mu extrémně naturalistický vzhled. Paths of Light je extrémní aktualizace z mnoha případů, které se na CD objevily v 90. letech 20. století a které obvykle obsahovaly základní plast s papírovým obalem, který obsah vysvětloval uvnitř (text JD Munro).

Název projektu : Paths of Light , Jméno designérů : Francisco Elias & Nelson Fernandes, Jméno klienta : Francisco Elias & Nelson Fernandes.

Paths of Light  Dvd Box

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.