Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Trish House Yalding

Bytový Dům Návrh domu se vyvíjel v přímé reakci na místo a jeho umístění. Struktura budovy je vytvořena tak, aby odrážela okolní lesy, přičemž shrabovací sloupy představují nepravidelné úhly kmenů stromů a větví. Velké rozlohy skla vyplňují mezery mezi strukturou a umožňují vám ocenit krajinu a nastavení, jako byste se dívali ven mezi kmeny a větvemi stromů. Tradiční Kentish černobílé weatherboarding představuje listy zabalit budovu a obklopit prostory uvnitř.

Oficiální Obchod, Maloobchod

Real Madrid Official Store

Oficiální Obchod, Maloobchod Koncepce designu obchodu je založena na zážitku v Santiagu Bernabeu, zaměřeném na zážitek z nakupování a vytváření dojmu. Je to koncept, který zároveň vyznamenává, chválí a zvěčňuje klub a uvádí, že úspěchy byly výsledkem talentu, úsilí, boje, odhodlání a odhodlání. Projekt zahrnuje návrh koncepce a komerční implementaci, branding, balení, grafickou linku a design průmyslového nábytku.

Bytový Dům

Tempo House

Bytový Dům Tento projekt je kompletní rekonstrukcí domu v koloniálním stylu v jedné z nejkrásnějších čtvrtí v Rio de Janeiro. Na mimořádném místě plném exotických stromů a rostlin (původní krajinný plán slavného krajinářského architekta Burle Marxe) bylo hlavním cílem integrovat vnější zahradu s vnitřními prostory otevřením velkých oken a dveří. Výzdoba má významné italské a brazilské značky a její koncepce je mít jako plátno, aby zákazník (umělecký sběratel) mohl zobrazit své oblíbené kousky.

Designové Studio S Galerií

PARADOX HOUSE

Designové Studio S Galerií Paradox House, split-level obrátil elegantní studio pro multimediální design, najde perfektní rovnováhu mezi funkčností a stylem a zároveň odráží jedinečný vkus a způsob života svého majitele. Vytvořilo nápadné multimediální designové studio s čistými, hranatými čarami, které na mezipatře předvádí výraznou žlutě zbarvenou skleněnou krabici. Geometrické tvary a linie jsou moderní a úžasné, ale vkusně provedené pro zajištění jedinečného pracovního prostoru.

Vzdělávací Centrum

STARLIT

Vzdělávací Centrum Vzdělávací středisko Starlit je navrženo tak, aby poskytovalo výkonnostní školení v relaxačním učebním prostředí pro děti ve věku 2-6 let. Děti v Hongkongu studují pod vysokým tlakem. Abychom zmocnili podobu a prostor rozvržením a přizpůsobili různé programy, používáme plánování starověkého města. Kruhové prvky jsou společné podél vyzařujících ramen v uspořádání os pro řetězení učebny a ateliérů mezi dvěma odlišnými křídly. Toto vzdělávací centrum je navrženo tak, aby vytvořilo příjemnou atmosféru učení s maximálním prostorem.

Kancelářský Design

Brockman

Kancelářský Design Jako investiční společnost se sídlem v těžebním průmyslu jsou účinnost a produktivita klíčovými aspekty obchodní rutiny. Design byl původně inspirován přírodou. Další inspirací zjevnou v designu je důraz na geometrii. Tyto klíčové prvky byly v popředí návrhů a byly tak vizuálně přeloženy pomocí geometrického a psychologického porozumění formy a prostoru. Díky udržení prestiže a pověsti světové komerční budovy se z použití skla a oceli rodí jedinečná firemní aréna.