Designový Časopis
Designový Časopis
Držák Nože

Only Right Here

Držák Nože Od 12. století byly první býčí zápasy zdokumentovány jako akt nebo veřejná podívaná. Dnešní probuzení lidí je příznakem celkového globálního hodnocení, protože jsme účastníky božské přírody, jsme celek. „Only Right Here“ symbolizuje novou éru, kdy dojde k zániku agresivních aktivit, které jsou ztělesněny v tom, co bylo kdysi kulturní hostinou, a velkým evolučním krokem na humanistické úrovni.

Název projektu : Only Right Here, Jméno designérů : Alan Saga, Jméno klienta : Alan Saga.

Only Right Here Držák Nože

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.