Designový Časopis
Designový Časopis
Hořčík Balení

Kailani

Hořčík Balení Práce Arome Agency na grafické identitě a umělecké linii obalů Kailani jsou založena na minimálním a čistém designu. Tento minimalismus je v souladu s produktem, který obsahuje pouze jednu složku, hořčík. Zvolená typografie je silná a typizovaná. Charakterizuje jak sílu minerálního hořčíku, tak sílu produktu, která obnovuje vitalitu a energii pro spotřebitele.

Láhev Vína

Gabriel Meffre

Láhev Vína Aroma vytváří grafickou identitu sběratelské mísy Gabriel Meffre, která slaví 80 let. Pracovali jsme na charakteristickém designu třicátých let, který byl graficky symbolizován ženou se sklenkou vína. Použité barevné desky jsou zvýrazněny ražením a vyražením horkou fólií, aby se zvýraznila strana sbírky.

Balení Potravin

Chips BCBG

Balení Potravin Výzva pro realizaci čipových obalů značky BCBG spočívala v provedení řady obalů v souladu s vesmírem značky. Obaly musely být jak minimalistické, tak moderní, přičemž měly tento řemeslný nádech lupínků a tu příjemnou a sympatickou stránku, která přináší postavy nakreslené perem. Aperitiv je pohrdavý okamžik, který se musí na obalu cítit.

Instalace Na Plochu

Wood Storm

Instalace Na Plochu The Wood Storm je stolní instalace pro vizuální potěšení. Turbulence proudění vzduchu je realizována dřevěnou oponou, která je posílena světly vycházejícími zespodu pro svět bez gravitace. Instalace se chová jako nekonečná dynamická smyčka. Vede linii vidění kolem něj, aby hledal začátek nebo konec, protože publikum skutečně tančí s bouří.

Interaktivní Instalace

Falling Water

Interaktivní Instalace Padající voda je sada interaktivních instalací, které umožňují uživatelům měnit běžeckou cestu kolem krychle nebo kostek. Kombinace kostek a korálkového proudu představuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Proud lze vytáhnout a vidět korálky, které běží, nebo jen položit na stůl jako scénu zmrzlé vody. Korálky jsou také považovány za přání, která lidé každý den dělají. Přání by měla být připoutána a poběhat navždy jako vodopád.

Rámová Instalace

Missing Julie

Rámová Instalace Tento design představuje instalaci rámu a rozhraní mezi interiérem a exteriérem, nebo světly a stíny. Poskytuje výraz, zatímco lidé hledají mimo rámec a čekají, až se někdo vrátí. Různé typy a velikosti skleněných koulí se používají jako symbol přání a slz, aby naznačovaly emoce, které se uvnitř skrývají. Ocelový rám a krabice definují hranici emocí. Emoce daná osobou se může lišit od způsobu, jakým je vnímána, stejně jako obrazy v koulích jsou vzhůru nohama.