Designový Časopis
Designový Časopis
Koncept Kniha A Plakát

PLANTS TRADE

Koncept Kniha A Plakát PLANTS TRADE je řada inovativní a umělecké formy botanických vzorků, která byla vyvinuta s cílem vybudovat lepší vztah mezi člověkem a přírodou spíše než vzdělávací materiály. Kniha pojmů Plants Trade Concept byla připravena, aby vám pomohla porozumět tomuto kreativnímu produktu. Kniha, navržená ve stejné velikosti jako produkt, obsahuje nejen fotografie přírody, ale také jedinečnou grafiku inspirovanou moudrostí přírody. Ještě zajímavější je, že grafika je pečlivě vytištěna knihtiskem, takže každý obrázek se liší barvou nebo texturou, stejně jako přírodní rostliny.

Plakát

Cells

Plakát 19. července 2017 postavila PIY v australském Melbourne malou budovu. Je to malý hrad sestavený ze 761 komponent a pojmenoval ho "Cells". Uzly jsou navrženy jako ruční závitové čepy a rovné čepy, které jsou shrnuty jako "East Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Najdete zde jejich výrobky, včetně variabilních polic, studijních a botnických stojanů atd., Které jsou všechny rozděleny a znovu sestaveny do organismu. A pak budete cítit jejich touhu volně růst.

Balení Pro Čaj

Seven Tea House

Balení Pro Čaj Tea Hall Brand, který volně a neochvějně vyfotil rozteklý a rozptylující čaj, koncept procesu vaření čaje, silný nebo slabý, nepředvídatelně se mění jako prvek malování čaje při ochutnávce čaje. Příležitostné kouzlo, že čaj je inkoust a používá prst jako pero, načrtává rozsáhlou mysl rodiny čajových sálů, která žije s krajinou. Originální design obalu poskytuje příjemnou atmosféru a vyjadřuje příjemnou dobu života s čajem.

Propagace Značky

Project Yellow

Propagace Značky Project Yellow je komplexní umělecký projekt, který konstruuje vizuální koncept Everything is Yellow. Podle klíčové vize budou velké venkovní displeje vyráběny v různých městech a současně bude vytvořena řada kulturních a tvůrčích derivátů. Jako vizuální IP má Project Yellow přesvědčivý vizuální obraz a energetické barevné schéma, které vytváří sjednocenou klíčovou vizi, díky které jsou lidé nezapomenutelní. Je vhodný pro rozsáhlou online a offline propagaci a výstup vizuálních derivátů. Jedná se o jedinečný designový projekt.

Vizuální Ip Design

Project Yellow

Vizuální Ip Design Project Yellow je komplexní umělecký projekt, který konstruuje vizuální koncept Everything is Yellow. Podle klíčové vize budou velké venkovní displeje vyráběny v různých městech a současně bude vytvořena řada kulturních a tvůrčích derivátů. Jako vizuální IP má Project Yellow přesvědčivý vizuální obraz a energetické barevné schéma, které vytváří sjednocenou klíčovou vizi, díky které jsou lidé nezapomenutelní. Je vhodný pro rozsáhlou online a offline propagaci a výstup vizuálních derivátů. Jedná se o jedinečný designový projekt.

Redesign Identity Značky

InterBrasil

Redesign Identity Značky Inspirací pro přehodnocení a přepracování značky byly změny v modernizaci a integraci do firemní kultury. Design srdce již nemohl být pro značku vnější, inspirovat partnerství jak interně se zaměstnanci, tak se zákazníky. Integrovaný svazek výhod, závazku a kvality služeb. Od tvaru po barvy nový design integroval srdce do B a zdravotní kříž do T. Dvě slova spojená uprostřed vytvářejí logo tak, aby vypadalo jako jedno slovo, jeden symbol, spojující R a B v srdce.