Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Yanolja

Corporate Identity Yanolja je platforma číslo 1 pro cestovní informace v Soulu, což v korejském jazyce znamená „Hej, hrajme si“. Logotyp je navržen se san-serif fontem, aby vyjádřil jednoduchý, praktický dojem. Použitím malých písmen může poskytovat hravý a rytmický obraz ve srovnání s použitím tučných velkých písmen. Prostor mezi jednotlivými písmeny je skvěle revidován, aby se zabránilo optické iluzi, a to zvýšilo čitelnost i při malé velikosti logotypu. Pečlivě jsme vybrali živé a jasné neonové barvy a pomocí doplňkových kombinací poskytli mimořádně zábavné a praskající obrazy.

Kniha Zemědělství

Archives

Kniha Zemědělství Kniha je rozdělena do kategorií zemědělství, živobytí lidí, zemědělství a vedlejší produkce, financování zemědělství a zemědělská politika. Díky kategorizovanému designu kniha lépe vyhovuje estetickým požadavkům lidí. Aby bylo možné soubor přiblížit, bylo navrženo úplné přiložené přebal knihy. Čtenáři mohou knihu otevřít až po roztržení. Toto zapojení umožní čtenářům zažít proces otevírání souboru. Navíc, některé staré a krásné zemědělské symboly, jako je Suzhou Code a některé typografie a obrázky používané v konkrétním věku. Byly to rekombinace a uvedeny v obálce knihy.

Branding

Co-Creation! Camp

Branding Toto je design loga a značka pro akci „Co-Creation! Camp“, o které lidé mluví o místní revitalizaci do budoucna. Japonsko čelí bezprecedentním sociálním problémům, jako je nízká porodnost, stárnutí populace nebo vylidňování regionu. „Spoluvytváření! Tábor“ vytvořil výměnu informací a vzájemnou pomoc nad rámec různých problémů lidí zapojených do cestovního ruchu. Různé barvy jsou symbolizovány vůlí každého člověka, a to vedlo mnoho nápadů a vytvořilo více než 100 projektů.

Bonbónový Obal

5 Principles

Bonbónový Obal 5 principů je řada vtipných a neobvyklých bonbónů s twistem. Vychází z moderní popkultury samotné, zejména z internetové popkultury a internetových memů. Každý design balení obsahuje jednoduchou rozeznatelnou postavu, se kterou se lidé mohou vztahovat (svalnatý muž, kočka, milenci atd.), A řadu 5 krátkých inspirativních nebo vtipných citací o něm (odtud název - 5 principů). Mnoho citací také obsahuje některé popkulturní odkazy. Je to jednoduché ve výrobě, ale vizuálně jedinečné balení a snadno se rozšiřuje jako série

Logo

N&E Audio

Logo Během procesu přepracování loga N&E představuje N, E jméno zakladatelů Nelson a Edison. Integrovala tedy znaky N & E a zvukové křivky a vytvořila nové logo. Handcrafted HiFi je jedinečný a profesionální poskytovatel služeb v Hongkongu. Očekávala, že představí špičkovou profesionální značku a vytvoří vysoce relevantní pro toto odvětví. Doufá, že lidé pochopí, co to logo znamená, když se na něj podívají. Cloris uvedl, že úkolem vytvoření loga je, jak usnadnit rozpoznávání znaků N a E bez použití příliš komplikované grafiky.

Web

Upstox

Web Upstox dříve dceřinou společností RKSV je online platforma pro obchodování s akciemi. Odlišné produkty určené pro obchodníky a laiky jsou spolu s platformou pro učení volného obchodu jedním z nejsilnějších USP společnosti Upstox. Celá strategie a značka byly konceptualizovány během fáze navrhování v Lollypopově studiu. Důkladní konkurenti, uživatelé a průzkum trhu pomohli při poskytování řešení, která vytvořili diskrétní identitu pro web. Návrhy byly vytvořeny interaktivní a intuitivní s využitím vlastních ilustrací, animací a ikon, které pomáhají prolomit monotónnost datově řízených webových stránek.