Designový Časopis
Designový Časopis
Časopis

Going/Coming

Časopis Na základě myšlenky odletů a příletů je tento časopis rozdělen do dvou částí: Going / Coming. Jde o evropská města, cestovní zážitky a tipy na cestu do zahraničí. V každém vydání je pas osobnosti. Cestovní pas "Republic of Travelers" obsahuje osobní informace o této osobě a jejich pohovoru. Vše přichází o myšlence, že to nejlepší z cesty se vrací domů. Hovoří o domácí dekoraci, vaření, aktivitách souvisejících s naší rodinou a článcích, které si náš domov užívají lépe.

Kalendář

calendar 2013 “ZOO”

Kalendář ZOO je papírová řemeslná souprava pro výrobu šesti zvířat, z nichž každé slouží jako dvouměsíční kalendář. Užijte si zábavný rok se svou „malou zoo“! Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Hodiny Aplikace

Dominus plus

Hodiny Aplikace Dominus plus vyjadřuje čas originálním způsobem. Jako tečky na kusech dominoe představují tři skupiny teček: hodiny, desítky minut a minut. Denní čas lze vyčíst z barvy teček: zelená pro AM; žlutá pro PM. Aplikace obsahuje časovač, budík a zvonkohry. Všechny funkce lze ovládat dotykem diskrétních rohových bodů. Měl originální a umělecký design představující skutečnou tvář 21. století. Je navržen v krásné symbióze s případy přenosných zařízení Apple. Má jednoduché rozhraní s několika málo potřebnými slovy k jeho ovládání.

Karta Zprávy

Standing Message Card “Post Animal”

Karta Zprávy Nechte zvířecí papír řemesla kit doručit vaše důležité zprávy. Zapište si svou zprávu do těla a poté poslat spolu s dalšími částmi uvnitř obálky. Jedná se o zábavnou zprávu, kterou může příjemce sestavit a zobrazit. Obsahuje šest různých zvířat: kachna, prase, zebra, tučňák, žirafa a sob. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor.

Kalendář

calendar 2013 “Waterwheel”

Kalendář Vodní kolo je trojrozměrný kalendář vyrobený ze šesti lopatek sestavených do tvaru vodního kola. Každý měsíc můžete otáčet jedinečným samostatným kalendářem na ploše jako vodní kolo. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Kalendář

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendář Unikátní a hravý propagační kalendář vyvinutý a vytvořený pro webovou stránku goo využívá papírové textury a dává zamyšlení nad funkčností. Toto vydání 2013 je organizátor kalendáře a rozvrhu, který je sloučen do jednoho s prostorem pro psaní v celoročních plánech a denních rozvrzích. Papír s vysokou kvalitou pro kalendář a levný papír, který je vhodný pro poznámky k poznámkám pro organizátora plánu, byl pečlivě vybrán a kontrast, který byl vytvořen, se hodí jako součást návrhu kalendáře. Přidaná funkce organizátora výplňového plánu je perfektní jako uživatelsky příjemný stolní kalendář.