Designový Časopis
Designový Časopis
Přizpůsobitelné Šperky

Gravity

Přizpůsobitelné Šperky Zatímco v 21. století je používání moderních technologií, nových materiálů nebo extrémně nových forem často nutností dělat inovace, Gravity dokazuje opak. Gravitace je kolekce přizpůsobitelných šperků používajících pouze vlákna, velmi starou techniku a gravitaci, nevyčerpatelný zdroj. Kolekce se skládá z velkého množství stříbrných nebo zlatých prvků s různými vzory. Každý z nich může být spojen s perlami nebo kameny prameny a přívěsky. Kolekce se stává tak nekonečnem různých šperků.

Dámská Kolekce

The Hostess

Dámská Kolekce Kolekce absolventů Darie Zhiliaeva je o ženskosti a mužnosti, síle a křehkosti. Inspirací sbírky je stará pohádka z ruské literatury. Hostitelka Měděné hory je kouzelným patronem horníků ze staré ruské pohádky. V této sbírce můžete vidět krásné sňatky přímých linií inspirované hornickými uniformami a půvabné objemy ruského národního kroje. Členové týmu: Daria Zhiliaeva (návrhářka), Anastasiia Zhiliaeva (asistentka návrháře), Ekaterina Anzylova (fotografka)

Kabelka, Večerní Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerní Taška Taška Tango je vynikající taška se skutečně inovativním designem. Jedná se o nositelné umělecké dílo, které nosí náramek, který vám umožní mít volné ruce. Uvnitř je dostatek prostoru a konstrukce skládacího magnetu umožňuje neočekávané snadné a široké otevření. Pouch je vyroben z měkké voskované kůže z lýtkové kůže pro neuvěřitelně příjemný dotek rukojeti a nafouklé boční vložky, záměrně kontrastující s konstrukcí hlavního těla vyrobeného z tzv. Glazované kůže.

Kabát, Který Lze Převést,

Eco Furs

Kabát, Který Lze Převést, Kabát, který může být 7 v 1, je inspirován rušnými kariérními dámami, které se rozhodnou pro jedinečný, ekologický a funkční denní šatník. V tom je starý, ale opět moderní, ručně šitý skandinávský Rya Rug textilie interpretován moderním způsobem, jehož výsledkem jsou vlněné oděvy, které jsou svým výkonem jako kožešiny. Rozdíl je v detailu a ohleduplnosti ke zvířatům a životnímu prostředí. V průběhu let byly Eco kožešiny testovány v různých evropských zimních podnebích, které pomohly vyvinout vlastnosti tohoto kabátu a dalších posledních kousků do dokonalosti.

Oblečení

Bamboo lattice

Oblečení Ve Vietnamu vidíme techniku bambusové mříže v mnoha produktech, jako jsou lodě, nábytek, kuřecí klece, lucerny ... Bambusová mříž je silná, levná a snadno vyrobitelná. Mou vizí je vytvořit módní oblečení, které je vzrušující a půvabné, sofistikované a okouzlující. Tento bambusový mřížový detail jsem použil na některé z mých módů převedením syrové, tvrdé pravidelné mříže na měkký materiál. Moje návrhy kombinují tradici s moderním tvarem, tvrdost vzoru mřížky a jemnost písku jemných tkanin. Zaměřuji se na formu a detaily, které nositeli přinášejí kouzlo a ženskost.

Diamantový Prsten

The Great Goddess Isida

Diamantový Prsten Isida je 14K zlatý prsten, který klouže na prst a vytváří okouzlující vzhled. Fasáda prstenu Isida je zdobena unikátními prvky, jako jsou diamanty, ametysty, citriny, tsavorit, topaz a doplněné bílým a žlutým zlatem. Každý kus má svůj vlastní specifikovaný materiál, díky čemuž je jedinečný. Rovněž fasáda s plochým sklem na plátky drahokamů odráží různé paprsky světla v různých prostředích a dodává prstenu exkluzivní charakter.