Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník

Sakura

Náhrdelník Náhrdelník je velmi flexibilní a je vyroben z různých kusů pájených hladce dohromady do kaskády krásně v oblasti ženského krku. Středové květy na pravé straně se otáčí a je zde povoleno používat levý kratší kus náhrdelníku samostatně jako brož. Náhrdelník je velmi lehký vzhledem k 3D tvaru a složitosti kusu. Hrubá hmotnost pro něj činí 362,50 gramů, je 18 karátů, s 518,75 karátů kamene a diamantů

Hedvábný Faulard

Passion

Hedvábný Faulard „Vášeň“ je jedním z objektů „Pozdravů“. Hodně složte hedvábnou šálu do kapesního čtverce nebo ji vytvořte jako kresbu a vydrží ji po celý život. Je to jako hra - každý objekt má více než jednu funkci. "Pozdravy" ztělesňují jemnou korelaci mezi starými řemesly a objekty moderního designu. Každý design je jedinečným uměleckým dílem a vypráví jiný příběh. Představte si místo, kde každý malý detail vypráví příběh, kde kvalita je hodnota života a největší luxus je pro vás pravdivý. Tady se s vámi setkávají „Pozdravy“. Nechte umění setkat se s vámi a stárnout s vámi!

Kolekce Šperků

Future 02

Kolekce Šperků Project Future 02 je kolekce šperků se zábavným a pulzujícím zábleskem inspirovaným kruhovými větami. Každý kus je vytvořen pomocí softwaru Computer Aided Design, postaveného zcela nebo částečně pomocí technologie Selective Laser Sintering nebo Steel 3D printing a ručně dokončený tradičními technikami stříbření. Kolekce čerpá inspiraci z tvaru kruhu a je pečlivě navržena tak, aby vizualizovala euklidovské věty do vzorů a forem nositelného umění, čímž symbolizuje nový začátek; výchozí bod pro vzrušující budoucnost.

Trenčkot

Renaissance

Trenčkot Láska a všestrannost. Krásný příběh vtisknutý do struktury, krejčovství a koncepce tohoto zákopového kabátu, vedle všech ostatních oděvů kolekce. Jedinečností tohoto díla je jistě urbanistický design, minimalistický nádech, ale co je zde opravdu překvapivé, může to být spíše jeho všestrannost. Stačí zavřít oči, prosím. Za prvé, měli byste vidět seriózní osobu, která jde na její vážnou ... modrou práci. Nyní potřásejte hlavou a těsně před vámi uvidíte psaný modrý zákopový kabát, na kterém jsou nějaké magnetické myšlenky. Napsáno rukou. S láskou, Pravděpodobně!

Skládací Brýle

Blooming

Skládací Brýle Design brýlí Sonja byl inspirován kvetoucími květinami a brýlemi brýlí. Kombinace organických forem přírody a funkčních prvků rámů brýlí navrhl designér konvertibilní předmět, který lze snadno manipulovat a dát několik různých vzhledů. Produkt byl také navržen s praktickou možností skládání, přičemž v přepravní tašce bylo co nejméně místa. Čočky jsou vyráběny z plexiskla broušeného laserem s květinovými potisky Orchid a rámy jsou vyráběny ručně za použití mosazi 18 k pozlacené mosazi.