Designový Časopis
Designový Časopis
Vzdělávací Produkt

Shine and Find

Vzdělávací Produkt Nejdůležitější výhodou tohoto produktu je snadné učení a zlepšení paměti. V Shine and Find je každá konstelace vytvořena prakticky a tato výzva je opakovaně praktikována. Dělá na paměti trvalý obraz. Učení tímto způsobem, praktické a studijní a opakující se, není nudné a činí odolnější paměť a zábavnější. Je to velmi emotivní, interakční, jednoduché, čisté, minimální a moderní.

Hotel

Yu Zuo

Hotel Tento hotel se nachází uvnitř zdí chrámu Dai, na úpatí hory Tai. Cílem designérů bylo transformovat design hotelu tak, aby poskytoval hostům klidné a pohodlné ubytování a zároveň umožnil hostům zažít jedinečnou historii a kulturu tohoto města. Prostřednictvím jednoduchých materiálů, světelných tónů, měkkého osvětlení a pečlivě vybraného uměleckého díla zobrazuje prostor smysl pro historii i současnost.

Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku

Forklift simulator

Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku Simulátor pro obsluhu vysokozdvižného vozíku od Sheremetyevo-Cargo je speciální stroj určený pro výcvik řidičů vysokozdvižných vozíků a kontrolu kvalifikací. Představuje kabinu s ovládacím systémem, posezením a sklopnou panoramatickou obrazovkou. Materiál těla hlavního simulátoru je kov; také existují plastové prvky a ergonomické výplně vyrobené z integrální polyuretanové pěny.

Výstava

City Details

Výstava Přehlídka designových řešení pro prvky hardscape City Details se konala od 3. do 3. října v Moskvě 5 2019. Na ploše 15 000 metrů čtverečních byly představeny pokročilé koncepce hardscape prvků, sportovních a dětských hřišť, řešení osvětlení a funkčních objektů městského umění. K uspořádání výstavní plochy bylo použito inovativní řešení, kde místo sudých výstavních stánků byl postaven městský miniaturní model se všemi specifickými komponenty, jako jsou: náměstí, ulice, veřejná zahrada.

Bytový Dům

Brooklyn Luxury

Bytový Dům Tento projekt, inspirovaný vášní klienta pro bohatá historická sídla, představuje přizpůsobení funkcionalismu a tradice záměrům současnosti. Proto byl klasický styl vybrán, přizpůsoben a stylizován kánonům moderního designu a moderních technologií, k vytvoření tohoto projektu přispěly kvalitní materiály nové kvality - skutečný klenot architektury New Yorku. Očekávané výdaje přesáhnou 5 milionů amerických dolarů, nabídnou předpoklad vytvoření stylového a bohatého interiéru, ale také funkční a pohodlný.

Nový Model Spotřeby

Descry Taiwan Exhibition

Nový Model Spotřeby Výstava v Mountain Alishan, známé turistické atrakce na Tchaj-wanu, spojuje umění s tradičním tchajwanským čajovým průmyslem. Průřezová spolupráce této výstavy může přinést nový obchodní modul. V každém balíčku mohou turisté vidět různé výrazy vyjadřující stejné téma „Taiwan“. Ponořeni do nádherné scenérie Tchaj-wanu budou mít návštěvníci hlubší znalosti o tchajwanské čajové kultuře a průmyslu.