Designový Časopis
Designový Časopis
Transformativní Pneumatika

T Razr

Transformativní Pneumatika V blízké budoucnosti je na vzestupu rozvoj elektrické dopravy. Jako výrobce autodílů Maxxis neustále přemýšlí, jak dokáže navrhnout proveditelný inteligentní systém, který by se mohl tohoto trendu účastnit a dokonce ho urychlit. T Razr je inteligentní pneumatika vyvinutá pro potřeby. Vestavěné senzory aktivně detekují různé jízdní podmínky a poskytují aktivní signály k transformaci pneumatiky. Zvětšené běhouny se protahují a mění kontaktní oblast v reakci na signál, a tak zlepšují trakční výkon.

Hudební Doporučení

Musiac

Hudební Doporučení Musiac je nástroj pro hudební doporučení, využívající aktivní účast k nalezení přesných možností pro své uživatele. Jeho cílem je navrhnout alternativní rozhraní pro zpochybnění autokracie algoritmu. Filtrování informací se stalo nevyhnutelným vyhledávacím přístupem. Vytváří však efekty ozvěny a omezuje uživatele v jejich zóně pohodlí striktním dodržováním jejich preferencí. Uživatelé se stanou pasivními a přestanou zpochybňovat možnosti, které zařízení nabízí. Trávení času na přezkoumání možností může zvýšit obrovské bio-náklady, ale je to úsilí, které vytváří smysluplný zážitek.

Luxusní Hybridní Piano

Exxeo

Luxusní Hybridní Piano EXXEO je elegantní hybridní klavír pro moderní prostory. Je to jedinečný tvar ztělesňující trojrozměrné spojení zvukových vln. Zákazníci si mohou své piano plně přizpůsobit tak, aby bylo v souladu s jeho okolím jako dekorativní umělecké dílo. Toto špičkové klavír je vyroben z exotických materiálů, jako jsou uhlíkové vlákno, prvotřídní automobilová kůže a hliníkový hliník. obnovuje široký dynamický rozsah klavírů prostřednictvím zvukového systému reproduktorů o výkonu 200 W, 9. Jeho vyhrazená vestavěná baterie umožňuje klavíru hrát až 20 hodin na jedno nabití.

Komplex Pohostinství

Serenity Suites

Komplex Pohostinství Serenity Suites leží v osadě Nikiti, Sithonia na řecké Chalkidiki. Komplex se skládá ze tří jednotek s dvaceti apartmány a bazénem. Stavební jednotky vyznačují hluboký tvar prostorového horizontu a nabízejí optimální výhled směrem k moři. Plavecký bazén je jádrem mezi ubytováním a veřejnou vybaveností. Komplex pohostinství představuje v této oblasti orientační bod jako extrovertní skořápku s vnitřními vlastnostmi.

Program Událostí Designu

Russian Design Pavilion

Program Událostí Designu výstavy, soutěže o design, workshopy, vzdělávací konzultační a publikační projekty zaměřené na propagaci ruských designérů a značek v zahraničí. Naše aktivity stimulují rusky mluvící designéry, aby si prostřednictvím mezinárodních projektů zdokonalovali své znalosti a dovednosti a pomohli jim pochopit jejich roli v komunitě návrhářů, jak propagovat a zvyšovat konkurenceschopnost svých produktů a vytvářet skutečné inovace.

Kódový Štítek Qr

Marketplace on the Move

Kódový Štítek Qr Nový způsob, jak své auto prodat všude! Pouze na adrese www.krungsriautomarketplace.com, kde můžete zveřejnit příspěvek na prodej svého automobilu, vyrobíme nálepku QR Code na základě jedinečné webové adresy vašeho vozu uvedeného v seznamu, s vybraným designem nálepky pak doručíme na vaše místo, abyste na auto mohli nalepit nálepku! !! Pro kupujícího stačí naskenovat QR kód, který vidíte na parkovišti prodávajícího v obchodních domech, kavárnách, budovách atd. Okamžitě získáte přístup k detailům auta. Zavolejte prodejci a podívejte se na to. Všichni se náhle stalo v místě, kde jste oba !!!