Designový Časopis
Designový Časopis
Stojan Na Dort

Temple

Stojan Na Dort Z rostoucí popularity domácího pečení jsme viděli potřebu moderně vypadajícího moderního stojanu na dort, který lze snadno uložit do skříně nebo čerpat. Snadné čištění a bezpečné pro mytí v myčce. Chrám se snadno sestavuje a intuitivně posouvá talíře přes centrální zužující se páteř. Demontáž je stejně snadná tím, že je jednoduše posunete zpět. Stohovač drží všechny 4 hlavní prvky pohromadě. Stohovač pomáhá udržovat všechny prvky pohromadě pro víceúhlové kompaktní úložiště. Pro různé příležitosti můžete použít různé konfigurace desek.

Název projektu : Temple, Jméno designérů : Chris Woodward, Jméno klienta : CWD ltd .

Temple Stojan Na Dort

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.