Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

calendar 2013 “Rocking Chair”

Kalendář Houpací křeslo je volně stojící stolní kalendář ve tvaru miniaturní židle. Postupujte podle průvodce a sestavte houpací křeslo, které se houpe tam a zpět stejně jako skutečné. Zobrazte aktuální měsíc na opěradle židle a další měsíc na sedadle. Život s designem: Kvalitní designy mají schopnost modifikovat prostor a přeměňovat mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu „Život s designem“.

Název projektu : calendar 2013 “Rocking Chair”, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : good morning inc..

calendar 2013 “Rocking Chair” Kalendář

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.