Designový Časopis
Designový Časopis
Plakát

Chirming

Plakát Když byl Sook mladý, uviděla na hoře pěkného ptáka, ale pták rychle odletěl a zůstal jen zvuk. Podívala se na oblohu, aby našla ptáka, ale viděla jen větve stromů a les. Pták dál zpíval, ale nevěděla, kde to je. Od velmi mladého byl pták větvemi stromů a velkým lesem. Díky této zkušenosti si představila zvuk ptáků jako les. Zvuk ptáka uvolňuje mysl a tělo. To upoutalo její pozornost a ona to spojila s mandalou, která vizuálně představuje uzdravení a meditaci.

Název projektu : Chirming, Jméno designérů : Sook Ko, Jméno klienta : Sejong University.

Chirming Plakát

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.