Designový Časopis
Designový Časopis
Hypercar

Shayton Equilibrium

Hypercar Shaytonova rovnováha představuje čistý hedonismus, zvrácenost na čtyřech kolech, abstraktní pojem pro většinu lidí a realizace snů pro štěstí pár lidí. Představuje maximální potěšení, nové vnímání přechodu z jednoho místa do druhého, kde cíl není tak důležitý jako zážitek. Shayton je nastaven na objevování limitů materiálních schopností, na testování nových alternativních zelených pohonů a materiálů, které by mohly zvýšit výkon při zachování rodokmenu hypercar. Fáze, která následuje, je najít investora / y a učinit Shaytonovu rovnováhu skutečností.

Název projektu : Shayton Equilibrium, Jméno designérů : Andrej Stanta, Jméno klienta : Shayton Automotive.

Shayton Equilibrium Hypercar

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.