Designový Časopis
Designový Časopis
Spojené Hodinky

COOKOO

Spojené Hodinky COOKOO ™, první světový designér smartwatch, který kombinuje analogový pohyb s digitálním displejem. S ikonickým designem pro své ultra čisté linie a inteligentní funkce hodinky zobrazují upřednostňovaná upozornění ze smartphonu nebo iPadu. Díky aplikaci COOKOO App ™ mají uživatelé kontrolu nad svým propojeným životem tím, že si vybírají, která oznámení a výstrahy chtějí dostávat přímo na zápěstí. Stisknutím přizpůsobitelného tlačítka COMMAND umožníte dálkové spuštění fotoaparátu, přehrávání hudby na dálkovém ovládání, check-in na jednom tlačítku Facebook a mnoho dalších možností.

Název projektu : COOKOO, Jméno designérů : CONNECTEDEVICE Ltd, Jméno klienta : COOKOO, a new brand created 2012 by ConnecteDevice Limited..

COOKOO Spojené Hodinky

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.