Designový Časopis
Designový Časopis
Web

Illusion

Web Časopis Scene 360 uvádí na trh Illusion v roce 2008 a rychle se stává jeho nejúspěšnějším projektem s více než 40 miliony návštěv. Web je věnován úžasným výtvorům v umění, designu a filmu. Od hyperrealistických tetování po ohromující fotografie krajiny, výběr příspěvků často přiměje čtenáře, aby řekli „WOW!“

Název projektu : Illusion, Jméno designérů : Adriana de Barros, Jméno klienta : Illusion.

Illusion Web

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.