Designový Časopis
Designový Časopis
Pivo Vzorník Barev

Beertone

Pivo Vzorník Barev Beertone je první referenční příručka pro pivo založená na různých barvách piva, prezentovaná ve skleněném ventilátoru. Pro první vydání jsme shromáždili informace od 202 různých švýcarských piv, kteří cestovali po zemi, z východu na západ, ze severu na jih. Celý proces zabral hodně času a podrobnou logistiku, ale díky výsledkům těchto dvou vášní jsme velmi hrdí a další vydání jsou již naplánována. Na zdraví!

Název projektu : Beertone, Jméno designérů : Alexander Michelbach, Jméno klienta : Beertone.

Beertone Pivo Vzorník Barev

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.