Designový Časopis
Designový Časopis
Náramek

Phenotype 002

Náramek Forma náramku Phenotype 002 je výsledkem digitální simulace biologického růstu. Algoritmus používaný v tvůrčím procesu umožňuje napodobovat chování biologické struktury a vytvářet neobvyklé organické tvary, díky nenáročné struktuře a materiální poctivosti dosahuje nenápadnou krásu. Prototyp je zhmotněn pomocí technologie 3D tisku. V závěrečné fázi je šperk ručně litý do mosazi, leštěn a zakončen s důrazem na detail.

Název projektu : Phenotype 002, Jméno designérů : Maciej Nisztuk, Jméno klienta : In Silico.

Phenotype 002 Náramek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.