Designový Časopis
Designový Časopis
Keramika

inci

Keramika Zrcadlo Elegance; Inci odráží krásu perly s černými a bílými možnostmi a je tou pravou volbou pro ty, kteří touží odrážet šlechtu a eleganci do prostorů. Řady Inci jsou vyráběny ve velikostech 30 x 80 cm a přenášejí bílou a černou eleganci do obytných prostor. Vyrobeno pomocí technologie digitálního tisku, trojrozměrného designu.

Název projektu : inci, Jméno designérů : Bien Seramik Design Team, Jméno klienta : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci Keramika

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.