Designový Časopis
Designový Časopis
Faucets

Electra

Faucets Electra, která nemá samostatnou rukojeť, přitahuje každého svou elegancí a inteligentní vzhled je rozhodující pro jedinečnost kuchyní. Stahovací digitální dřezový mixér poskytuje uživatelům volnost pohybu v kuchyních a nabízí dvě různé funkce průtoku. Na čelní ploše Electry vám elektronická podložka umožňuje přístup ke všem funkcím, a to buď v případě, že je sprej vložen do hubice, nebo v ruce s pouhým špičkou prstu, kterou můžete ovládat.

Název projektu : Electra, Jméno designérů : E.C.A. Design Team, Jméno klienta : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Faucets

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.