Designový Časopis
Designový Časopis
Adaptérový Systém Pro Profesionální Natáčení

NiceDice

Adaptérový Systém Pro Profesionální Natáčení NiceDice-System je první multifunkční adaptér v kamerovém průmyslu. Díky tomu je docela příjemné připojit zařízení s různými standardy montáže od různých značek - například světla, monitory, mikrofony a vysílače - ke kamerám přesně tak, jak je to podle situace potřeba. Dokonce i nové vyvíjející se montážní standardy nebo nově zakoupené vybavení lze snadno integrovat do systému ND-System pouhým získáním nového adaptéru.

Svítidlo

vanory Estelle

Svítidlo Estelle kombinuje klasický design v podobě válcového, ručně vyráběného skleněného těla s inovativní technologií osvětlení, která vytváří trojrozměrné světelné efekty na textilním stínidle. Estelle, záměrně navržená tak, aby proměnila světelné nálady v emocionální zážitek, nabízí nekonečnou škálu statických a dynamických nálad, které produkují nejrůznější barvy a přechody, ovládané pomocí dotykového panelu na svítidle nebo aplikace pro chytré telefony.

Stůl

la SINFONIA de los ARBOLES

Stůl Stůl la SINFONIA de los ARBOLES je hledáním poezie v designu... Les při pohledu ze země je jako sloupy mizející do nebe. Nemůžeme je vidět shora; les z ptačí perspektivy připomíná hladký koberec. Vertikalita se stává horizontalitou a stále zůstává jednotná ve své dualitě. Stejně tak stůl la SINFONIA de los ARBOLES připomíná větve stromů, které tvoří stabilní základnu pro subtilní desku, která zpochybňuje gravitační sílu. Jen tu a tam se mezi větvemi stromů mihnou sluneční paprsky.

Osvětlení

Mondrian

Osvětlení Závěsná lampa Mondrian oslovuje emoce prostřednictvím barev, objemů a tvarů. Jméno vede k jeho inspiraci, malíři Mondrianovi. Jedná se o závěsné svítidlo obdélníkového tvaru ve vodorovné ose tvořené několika vrstvami barevného akrylu. Lampa má čtyři různé pohledy využívající interakci a harmonii vytvořenou šesti barvami použitými pro tuto kompozici, kde je tvar přerušován bílou linkou a žlutou vrstvou. Mondrian vyzařuje světlo nahoru i dolů a vytváří rozptýlené, neinvazivní osvětlení, které se nastavuje stmívatelným bezdrátovým dálkovým ovládáním.

Činkami

Dbgripper

Činkami Jedná se o bezpečné a dobře uchopitelné fitness nářadí pro všechny věkové kategorie. Jemný potah na povrchu poskytuje hedvábný pocit. Vyrobeno ze 100% recyklovatelného silikonu se speciálním složením materiálu produkujícím 6 různých úrovní tvrdosti, s různou velikostí a hmotností, poskytuje volitelný trénink síly úchopu. Ruční chapadlo se také vejde do zaobleného zářezu na obou stranách činkové tyče a přidá mu váhu pro trénink svalů paží až 60 typů různých kombinací síly. Poutavé barvy od světlé po tmavou indikují sílu a hmotnost od lehké po těžkou.

Váza

Canyon

Váza Ručně vyráběná váza na květiny byla vyrobena 400 kusy přesného laserového řezání plechů různých tlouštěk, vrstvením vrstvou po vrstvě a svařováním kus po kusu, což demonstruje uměleckou sochu květinové vázy, prezentovanou v detailním vzoru kaňonu. Vrstvy vrstveného kovu ukazují texturu sekce kaňonu a také zvyšují scénáře s různým prostředím a vytvářejí nepravidelně se měnící efekty přirozené textury.