Designový Časopis
Designový Časopis
Knihkupectví

Guiyang Zhongshuge

Knihkupectví S horskými chodbami a krápníkovými regály vypadajícími na krápníky představuje knihkupectví čtenáře do světa krasové jeskyně. Tímto způsobem designérský tým přináší fantastický vizuální zážitek a zároveň rozšiřuje místní charakteristiky a kulturu do větších davů. Guiyang Zhongshuge byl kulturní prvek a městská památka ve městě Guiyang. Kromě toho také překlenuje propast kulturní atmosféry v Guiyangu.

Název projektu : Guiyang Zhongshuge, Jméno designérů : Li Xiang, Jméno klienta : X+Living.

Guiyang Zhongshuge Knihkupectví

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.