Designový Časopis
Designový Časopis
Reproduktorový Orchestr

Sestetto

Reproduktorový Orchestr Orchestrální soubor reproduktorů, které spolu hrají jako skuteční hudebníci. Sestetto je vícekanálový audio systém pro přehrávání jednotlivých skladeb nástrojů v samostatných reproduktorech různých technologií a materiálů určených pro konkrétní případ zvuku, mezi čistým betonem, rezonujícími dřevěnými rezonančními deskami a keramickými rohy. Míchání skladeb a částí se vrací fyzicky na místo poslechu, jako na skutečném koncertě. Sestetto je komorní orchestr zaznamenané hudby. Sestetto vyrábí přímo jeho designéři Stefano Ivan Scarascia a Francesco Shyam Zonca.

Veřejná Venkovní Zahradní Židle

Para

Veřejná Venkovní Zahradní Židle Para je sada veřejných venkovních židlí navržených k zajištění zdrženlivé flexibility ve venkovním prostředí. Sada židlí, která má jedinečně symetrický tvar a zcela se odchyluje od inherentní vizuální rovnováhy konvenčního designu židle. Tato sada venkovních židlí, inspirovaná jednoduchým tvarem houpačky, je odvážná, moderní a vítá interakci. Jak se silně váženým dnem, Para A podporuje 360 otáčení kolem své základny, a Para B podporuje obousměrné převrácení.

Stůl

Grid

Stůl Grid je stůl navržený z mřížkového systému, který byl inspirován tradiční čínskou architekturou, kde se v různých částech budovy používá typ dřevěné konstrukce zvané Dougong (Dou Gong). Při použití tradiční zámkové struktury dřeva je montáž stolu také procesem poznávání struktury a prožívání historie. Nosná konstrukce (Dou Gong) je vyrobena z modulárních dílů, které lze snadno demontovat, aby bylo možné skladovat.

Série Nábytku

Sama

Série Nábytku Sama je autentická série nábytku, která poskytuje funkčnost, emocionální zážitek a jedinečnost prostřednictvím svých minimálních, praktických forem a silného vizuálního efektu. Kulturní inspirace čerpaná z poezie vířících kostýmů, které se nosí při ceremoniích Sama, je ve svém designu znovu interpretována hrou kónické geometrie a technik ohýbání kovů. Sochařská poloha série je kombinována s jednoduchostí materiálů, forem a výrobních technik a nabízí funkční a estetické výhody. Výsledkem je moderní řada nábytku poskytující výrazný nádech obytných prostor.

Inteligentní Kuchyňský Mlýn

FinaMill

Inteligentní Kuchyňský Mlýn FinaMill je výkonný kuchyňský mlýn s vyměnitelnými a znovu naplnitelnými kořenícími lusky. FinaMill je snadný způsob, jak pozvednout vaření s výraznou chutí čerstvě mletého koření. Jednoduše naplňte opakovaně použitelné lusky sušeným kořením nebo bylinkami, zacvakněte lusk na místo a stisknutím tlačítka rozemlejte přesné množství koření, které potřebujete. Vyměňte lusky koření pouhými několika kliknutími a pokračujte v vaření. Je to mlýnek na všechny vaše koření.

Follow Focus Ad-On

ND Lens Gear

Follow Focus Ad-On ND LensGear přesně nastavuje samostředění na objektivy s různými průměry. Série ND LensGear pokrývá všechny objektivy jako žádný jiný dostupný LensGear. Žádné řezání a žádné ohýbání: Už žádné šroubováky, opotřebované pásy nebo nepříjemné zbytky popruhů, které vyčnívají. Všechno se hodí jako kouzlo. A další plus, jeho bez nářadí! Díky svému chytrému designu se jemně a pevně soustředí kolem objektivu.