Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Aoxin Holiday

Hotel Hotel se nachází v Luzhou, provincii S'-čchuan, známém svým vínem, jehož design je inspirován místní vinnou jeskyní, což je prostor, který evokuje silnou touhu prozkoumat. Ve vstupní hale je rekonstrukce přírodní jeskyně, jejíž vizuální propojení rozšiřuje koncept jeskyně a místní městskou strukturu na vnitřní hotel, čímž vytváří výrazný kulturní nosič. Ceníme si pocitu cestujícího při pobytu v hotelu a také doufáme, že strukturu materiálu i vytvořenou atmosféru lze vnímat v hlubší úrovni.

Název projektu : Aoxin Holiday, Jméno designérů : Shaun Lee, Jméno klienta : ADDDESIGN Co., Ltd..

Aoxin Holiday Hotel

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.