Designový Časopis
Designový Časopis
Kávovar

Lavazza Idola

Kávovar Ideální řešení pro milovníky kávy, kteří doma hledají správný italský zážitek z espressa. Dotykové citlivé uživatelské rozhraní s akustickou zpětnou vazbou má čtyři možnosti a funkci zvyšování teploty, která nabízí zážitek šitý na míru pro každý vkus nebo příležitost. Stroj signalizuje chybějící vodu, nádobu s plným uzávěrem nebo nutnost odstraňování vodního kamene pomocí dalších osvětlených ikon a odkapávací misku lze snadno nastavit. Design s otevřeným duchem, kvalitním povrchem a sofistikovanými detaily je vývojem Lavazzova zavedeného jazykového jazyka.

Název projektu : Lavazza Idola, Jméno designérů : Florian Seidl, Jméno klienta : Lavazza.

Lavazza Idola Kávovar

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.