Designový Časopis
Designový Časopis
Obal Alba

Haezer

Obal Alba Haezer je známý pro svůj solidní basový zvuk, epické zlomy s dobře vyleštěnými efekty. Je to druh zvuku, který vychází jako přímá taneční hudba, ale při bližším zkoumání nebo poslechu začnete objevovat více vrstev frekvencí v hotovém produktu. Pro kreativní koncept a provedení bylo úkolem simulovat zvukový zážitek známý jako Haezer. Umělecký styl není vůbec typický styl taneční hudby, takže se Haezer stává jeho vlastním žánrem.

Název projektu : Haezer , Jméno designérů : Chris Slabber, Jméno klienta : CS Design & Illustration.

Haezer  Obal Alba

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.