Designový Časopis
Designový Časopis
Fotochromní Struktura Vrchlíku

Or2

Fotochromní Struktura Vrchlíku Or2 je jednovrstvá struktura střechy, která reaguje na sluneční světlo. Polygonální segmenty povrchu reagují na ultrafialové světlo a mapují polohu a intenzitu slunečních paprsků. Ve stínu jsou segmenty Or2 průsvitné bílé. Při dopadu slunečního světla však zbarví a zaplaví prostor níže různými odstíny světla. Během dne se Or2 stává stínovacím zařízením pasivně ovládajícím prostor pod ním. V noci se Or2 promění v obrovský lustr, který šíří světlo, které bylo během dne shromažďováno integrovanými fotovoltaickými články.

Název projektu : Or2, Jméno designérů : Christoph Klemmt & Rajat Sodhi, Jméno klienta : Orproject.

Or2 Fotochromní Struktura Vrchlíku

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.