Designový Časopis
Designový Časopis
Typografický Projekt

Reflexio

Typografický Projekt Experimentální typografický projekt, který kombinuje odraz na zrcadle s papírovými písmeny oříznutými jednou z jeho os. Výsledkem jsou modulární kompozice, které po vyfotografování navrhnou 3D obrázky. Projekt využívá magické a vizuální rozpory při přechodu z digitálního jazyka do analogového světa. Konstrukce písmen na zrcadle vytváří nové skutečnosti s odrazem, které nejsou ani pravdou, ani klamem.

Název projektu : Reflexio, Jméno designérů : Estudi Ramon Carreté, Jméno klienta : Estudi Ramon Carreté.

Reflexio Typografický Projekt

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.