Designový Časopis
Designový Časopis
Kabelka, Večerní Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerní Taška Taška Tango je vynikající taška se skutečně inovativním designem. Jedná se o nositelné umělecké dílo, které nosí náramek, který vám umožní mít volné ruce. Uvnitř je dostatek prostoru a konstrukce skládacího magnetu umožňuje neočekávané snadné a široké otevření. Pouch je vyroben z měkké voskované kůže z lýtkové kůže pro neuvěřitelně příjemný dotek rukojeti a nafouklé boční vložky, záměrně kontrastující s konstrukcí hlavního těla vyrobeného z tzv. Glazované kůže.

Název projektu : Tango Pouch, Jméno designérů : Anne-Christin Schmitt, Jméno klienta : Gretchen.

Tango Pouch Kabelka, Večerní Taška

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.