Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

1x3

Konferenční Stolek 1x3 je inspirováno zámkovými hádankami. Je to obojí - kus nábytku a hlavolam. Všechny části zůstávají pohromadě bez potřeby jakýchkoli přípravků. Princip blokování zahrnuje pouze posuvné pohyby, což umožňuje velmi rychlý proces montáže a činí 1x3 vhodné pro častou změnu místa. Úroveň obtížnosti nezávisí na obratnosti, ale hlavně na prostorovém vidění. Pokyny jsou poskytovány v případě, že uživatel potřebuje pomoc. Název - 1x3 je matematický výraz, který představuje logiku dřevěné struktury - jeden typ prvku, tři jeho části.

Název projektu : 1x3, Jméno designérů : Petar Zaharinov, Jméno klienta : PRAKTRIK.

1x3 Konferenční Stolek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.