Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

1x3

Konferenční Stolek 1x3 je inspirováno zámkovými hádankami. Je to obojí - kus nábytku a hlavolam. Všechny části zůstávají pohromadě bez potřeby jakýchkoli přípravků. Princip blokování zahrnuje pouze posuvné pohyby, což umožňuje velmi rychlý proces montáže a činí 1x3 vhodné pro častou změnu místa. Úroveň obtížnosti nezávisí na obratnosti, ale hlavně na prostorovém vidění. Pokyny jsou poskytovány v případě, že uživatel potřebuje pomoc. Název - 1x3 je matematický výraz, který představuje logiku dřevěné struktury - jeden typ prvku, tři jeho části.

Název projektu : 1x3, Jméno designérů : Petar Zaharinov, Jméno klienta : PRAKTRIK.

1x3 Konferenční Stolek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.