Designový Časopis
Designový Časopis
Hračky

Minimals

Hračky Minimální je rozkošná řada modulárních zvířat charakterizovaná použitím primární palety barev a geometrických tvarů. Název je odvozen od slova „minimalismus“ a kontrakce „mini-zvířat“. Určitě jsou stanoveny tak, aby odhalily podstatu hraček odstraněním všech nepodstatných forem, funkcí a konceptů. Společně vytvářejí pantone barev, zvířat, oblečení a archetypů a povzbuzují lidi, aby si vybrali charakter, se kterým se ztotožňují.

Bezdrátový Reproduktor

Saxound

Bezdrátový Reproduktor Saxound je jedinečný koncept inspirovaný některými předními přednášejícími na světě. Jedná se o sloučení nejlepších inovací, které byly provedeny již před několika lety, se směsí našich vlastních inovací, čímž se z něj stal zcela nový zážitek pro lidé. Jádrové prvky Saxoundu jsou válcovitý tvar a sestava závitů. Rozměry Saxounda jsou inspirovány běžným kompaktním diskem o průměru 13 centimetrů a výšce 9,5 centimetrů, který lze jednou rukou přemístit. Skládají se ze dvou 1 „Výškové reproduktory, dva 2“ střední ovladače a basový radiátor uspořádané v tak malém tvarovém faktoru.

Židle

DARYA

Židle Ve skutečnosti byla tato židle inspirována krásnou dospívající dívkou, krásnou hravou dívkou, která je sestupná, elegantní a přesto uvolněná! s dlouhou tónovanou paží a nohama. to je židle, kterou jsem navrhl s láskou, a je to všechno ručně vyřezávané. Jméno té dívky je „Darya“.

Bluetooth Headset

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Headset Tato nová náhlavní souprava „Titanium +“ od společnosti Bluetrek, zakončená stylovým designem, který symbolizuje „natahování“ (trubka výložníku vyčnívající z kruhového ucha), vyrobená z odolného materiálu - hliníková slitina hliníku a především vybavena schopností streamovat zvukový signál z nejnovějších inteligentních zařízení. Funkce rychlého nabíjení umožňuje rozšíření vaší konverzace v okamžiku. Patentovaný design umístění baterie umožňuje vyvážení hmotnosti náhlavní soupravy pro zvýšení pohodlí při používání.

Faucetová Mísová Mísa

Straw

Faucetová Mísová Mísa Design mísy faucetové mísy Straw je inspirován trubkovými formami mladých a zábavných brčka, které přicházejí s osvěžujícím nápojem v létě nebo horkým nápojem v zimě. Tímto projektem jsme chtěli vytvořit objekt moderního, elegantního a zábavného designu současně. Za předpokladu, že umyvadlo je jako nádoba, původní myšlenka měla zdůraznit faucet jako kontaktní prvek s uživatelem, stejně jako brčka na pití, jsou kontaktním místem s nápojem.

Faucetová Mísová Mísa

Smooth

Faucetová Mísová Mísa Konstrukce mísiče Smooth faucet mísy je inspirována v nejčistší formě válce, takže přirozený důsledek potrubí, kde teče, dokud nedosáhne uživatele. Chtěli jsme dekonstruovat obvyklé složité formy, které tento druh produktu má, což má za následek hladký válcový a poměrně minimalistický tvar. Úhledný vzhled způsobený liniemi se stává docela překvapivým, když tento objekt převezme svou funkci uživatelského rozhraní, protože se jedná o model, který kombinuje dynamický design s perfektní funkčností mísičů mís.