Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

NISSAN Calendar 2013

Kalendář Každý rok Nissan vyrábí kalendář pod tématem své značky „Excitement na rozdíl od jiných“. Verze roku 2013 je plná okouzlujících a jedinečných nápadů a obrazů v důsledku spolupráce s tanečním malířem „SAORI KANDA“. Všechny obrázky v kalendáři jsou dílem tanečního malíře SAORI KANDY. Svou inspiraci vozidlem Nissan ztělesňovala ve svých obrazech přímo nakreslených na horizontální zácloně umístěné ve studiu.

Název projektu : NISSAN Calendar 2013, Jméno designérů : E-graphics communications, Jméno klienta : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN Calendar 2013 Kalendář

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.