Designový Časopis
Designový Časopis
Vzdělávací Hračka

GrowForest

Vzdělávací Hračka Pomáhat dětem pochopit cíle udržitelného rozvoje života na zemi, ochranu, zachování a obnovu lesního hospodářství. Stromy jsou identické s tchajwanskými domácími dřevinami akátu, kadidla, cedru, tochigi, jedle z Tchaj-wanu, gáfru a asijské jedle. Teplý nádech dřevěné textury, jedinečná vůně každého druhu stromu a výškový terén pro různé druhy stromů. Ilustrovaná kniha příběhů pomáhá dětem hluboce zakořenit koncept ochrany lesů, učení rozdílů mezi tchajwanskými druhy stromů a koncept ochrany lesů s obrázkovou knihou.

Svatební Kaple

Cloud of Luster

Svatební Kaple Cloud of luster je svatební kaple umístěná uvnitř sálu pro svatební obřad ve městě Himeji v Japonsku. Design se snaží převést ducha moderního svatebního obřadu do fyzického prostoru. Kaple je celá bílá, mrakový tvar obalený téměř úplně zakřiveným sklem, který ji otevírá do okolní zahrady a vodní nádrže. Sloupy jsou zakončeny hyperbolickým kapitálem jako hlavy, které je hladce spojují s minimalistickým stropem. Kaple soklu na straně pánve je hyperbolická křivka, která umožňuje, aby se celá struktura objevila, jako by se vznášela na vodě a zvýrazňovala její lehkost.

Lékárna

The Cutting Edge

Lékárna Řezací Edge je lékárna související se sousední Daiichi General Hospital v Himeji City, Japonsko. V tomto typu lékáren nemá klient přímý přístup k produktům jako v maloobchodním typu; spíše jeho léky připraví na zahradě lékárník po předložení lékařského předpisu. Tato nová budova byla navržena tak, aby propagovala image nemocnice zavedením high-tech ostrého obrazu v souladu s vyspělou lékařskou technologií. Výsledkem je bílý minimalistický, ale plně funkční prostor.

Vlajkový Obchod

WADA Sports

Vlajkový Obchod Na oslavu svého 30. výročí se společnost WADA Sports přemísťuje do nově vybudovaného sídla a vlajkového obchodu. Vnitřek obchodu má obrovskou eliptickou kovovou strukturu podpírající budovu. Pod eliptickou strukturou jsou produkty rakety zarovnány ve speciálně navrženém příslušenství. Rakety jsou uspořádány do série a snadno se s nimi manipuluje. Eliptický tvar je používán jako ukázka různých cenných historických a moderních raket shromážděných z celé země a transformujících interiér obchodu na muzeum raket.

Kancelář

The Duplicated Edge

Kancelář Duplikovaná hrana je design pro Toshin Satellite Preparatory School v japonském Kawanishi. Škola chtěla novou recepci, konzultační a konferenční prostory v úzké místnosti o rozloze 110 m² s nízkým stropem. Tento návrh navrhuje otevřený prostor označený ostrým trojúhelníkovým příjmem a čítačem informací rozdělujícím prostor na funkční entity. Čítač je zakryt v postupně stoupající bílé kovové desce. Tato kombinace je duplikována zrcadly v zadní stěně a reflexními hliníkovými panely na stropě, které rozšiřují prostor do širších rozměrů.

Show Room

Origami Ark

Show Room Origami Ark nebo Sun Show Leather Pavilion je showroom pro výrobu kůže Sansho v Himeji v Japonsku. Výzvou bylo vytvořit prostor schopný ukázat více než 3000 produktů ve velmi omezené oblasti a přimět klienta, aby při návštěvě showroomu pochopil obrovskou škálu produktů. Archa Origami používá nepravidelně 83 malých jednotek o rozměrech 1,5 x 1,5 x 2 m3, aby vytvořila velké trojrozměrné bludiště a poskytuje návštěvníkovi a podobné zážitky jako při zkoumání tělocvičny v džungli.