Designový Časopis
Designový Časopis
Stolování A Práce

Eatime Space

Stolování A Práce Všichni lidé mají právo být spojeni s časem a pamětí. Slovo Eatime zní v čínštině jako čas. Prostor Eatime nabízí místa k povzbuzení lidí k jídlu, práci a vzpomínce v míru. Koncept času úzce spolupracuje s dílnou, která byla svědkem změn v průběhu času. Na základě stylu dílny zahrnuje design průmyslovou strukturu a životní prostředí jako základní prvky pro konstrukci prostoru. Eatime vzdává hold nejčistší formě designu jemným smícháním prvků, které se hodí jak k surovému, tak k hotovému dekoru.

Fotografické Umění

Forgotten Paris

Fotografické Umění Zapomenutá Paříž jsou černobílé fotografie starých podzemí francouzského hlavního města. Tento design je repertoárem míst, která zná jen málokdo, protože jsou nelegální a obtížně přístupný. Matthieu Bouvier prozkoumává tato nebezpečná místa deset let, aby objevil tuto zapomenutou minulost.

Tote Bag

Totepographic

Tote Bag Topograficky inspirovaný designový tote bag, který bude sloužit jako snadné přenášení, zejména v těch rušných dnech strávených nakupováním nebo provozováním pochůzek. Kapacita tašky Tote je jako hora a pojme nebo nese mnoho věcí. Kostra věštce tvoří celkovou strukturu sáčku, topografická mapa je povrchovým materiálem stejně jako nerovný horský povrch.

Brýle Shop

FVB

Brýle Shop Brýle shop se snaží vytvořit jedinečný prostor. dobrým využitím rozšířené sítě s různými velikostmi otvorů pomocí rekombinace a vrstvení a jejich aplikováním od architektonické stěny po vnitřní strop je ukázána charakteristika konkávní čočky - různé účinky vůle a nejasnosti. Při použití konkávních čoček s různorodostí úhlu jsou zkroucené a nakloněné efekty obrazů prezentovány na stropním designu a vitríně. Vlastnost vypouklé čočky, která mění velikost objektů podle přání, je vyjádřena na výstavní stěně.

Vila

Shang Hai

Vila Vila byla inspirována filmem The Great Gatsby, protože majitel muže je také ve finančním průmyslu a hostitelka má rád starý styl Šanghaje ve 30. letech 20. století. Poté, co designéři studovali fasádu budovy, uvědomili si, že má také styl ve stylu Art Deco. Vytvořili jedinečný prostor, který vyhovuje oblíbenému stylu Art Deco z 30. let 20. století a odpovídá současným životním stylům. Aby si udrželi soudržnost prostoru, vybrali si francouzský nábytek, lampy a doplňky navržené ve 30. letech.

Vila

One Jiyang Lake

Vila Jedná se o soukromou vilu nacházející se v jižní Číně, kde designéři v praxi uplatňují teorii buddhismu Zen, aby provedli návrh. Tím, že opustili zbytečné a používali přirozené, intuitivní materiály a stručné metody navrhování, vytvořili návrháři jednoduchý, tichý a pohodlný moderní orientální životní prostor. Pohodlný moderní orientální obytný prostor používá stejný jednoduchý designový jazyk jako vysoce kvalitní italský moderní nábytek do vnitřního prostoru.