Designový Časopis
Designový Časopis
Servisní Kancelář

Miyajima Insurance

Servisní Kancelář Koncepce projektu je „propojit kancelář s městem“ s využitím životního prostředí. Místo se nachází na místě, kde je přehled města. K dosažení tohoto cíle jsou přijaty prostory ve tvaru tunelu, které prochází od vstupní brány až po konec kancelářských prostor. Linie stropního dřeva a černá mezera, která je osazena světly a klimatizačními zařízeními, zdůrazňují směr do města.

Křeslo

Lollipop

Křeslo Křeslo Lollipop je kombinací neobvyklých tvarů a módních barev. Jeho siluety a barevné prvky musely vypadat vzdáleně jako bonbóny, ale zároveň se křeslo mělo hodit do interiérů různých stylů. Tvar chupa-chupů tvořil základ opěrek a opěradlo a sedák jsou vyráběny ve formě klasických bonbónů. Křeslo Lollipop je vytvořeno pro lidi, kteří mají rádi odvážná rozhodnutí a módu, ale nechtějí se vzdát funkčnosti a pohodlí.

Čalouněné Akustické Panely

University of Melbourne - Arts West

Čalouněné Akustické Panely Naším úkolem bylo dodávat a instalovat velké množství akustických panelů zabalených do tkaniny různých velikostí, úhlů a tvarů. Počáteční prototypy změnily jak konstrukci, tak fyzický způsob instalace a zavěšení těchto panelů od stěn, stropů a spodní strany schodišť. V tuto chvíli jsme si uvědomili, že současné proprietární závěsné systémy pro stropní panely nejsou pro naše potřeby přiměřené a navrhujeme vlastní.

Kulma

Nano Airy

Kulma Nano vzdušná kulma využívá inovativní technologii negativních iontů. Udržuje hladkou texturu, měkkou lesklou vlnu po dlouhou dobu. Curlingová trubka prošla nanokeramickým povlakem, cítí se velmi hladce. Jemně a rychle točí vlasy teplým vzduchem negativních iontů. Ve srovnání s kulma bez vzduchu můžete dokončit v jemnější kvalitě vlasů. Základní barva produktu je měkká, teplá a čistě matná bílá a akcentní barva je růžové zlato.

Restaurace

Yuyuyu

Restaurace V současné době existuje v Číně na trhu mnoho těchto smíšených návrhů, obvykle založených na tradičních vzorech, ale s moderními materiály nebo novými výrazy. Yuyuyu je čínská restaurace, návrhář vytvořil nový způsob, jak vyjádřit orientální design, novou instalaci složenou z čar a teček, které se prodlužují od dveří dovnitř restaurace. Se změnou doby se mění také estetické uznání lidí. Pro moderní orientální design je inovace velmi nezbytná.

Restaurace

Yucoo

Restaurace Díky postupné zralosti estetiky a estetickým změnám člověka se moderní styl, který zdůrazňuje sebe a individualitu, stal důležitým prvkem designu. Jedná se o restauraci, jejíž designér chce pro spotřebitele vytvořit mladistvý prostorový zážitek. Světle modré, šedé a zelené rostliny vytvářejí prostorový komfort a občasnost. Lustr vyrobený z ručně tkaného ratanu a kovu vysvětluje kolizi mezi člověkem a přírodou a ukazuje vitalitu celé restaurace.