Designový Časopis
Designový Časopis
Lobby A Obytná Budova

Light Music

Lobby A Obytná Budova Pro společnost Light Music, rezidenční lobby a salonek, Armand Graham a Aaron Yassin z New York City založili studio A + A chtěli propojit prostor s dynamickým sousedstvím Adamse Morgana ve Washingtonu DC, kde je noční život a hudební scéna z jazzu. jít na punk rock a elektronika byla vždy ústřední. To je jejich tvůrčí inspirace; Výsledkem je jedinečný prostor, který kombinuje nejmodernější metody digitální výroby s tradičními řemeslnými technikami a vytváří tak pohlcující svět s vlastním pulsem a rytmem, který vzdává poctu originální živé hudbě DC.

Stůl

Codependent

Stůl Spoluzávislost vede k psychologii a designu, konkrétně se zaměřuje na fyzický projev psychického stavu, spoluzávislost. Tyto dvě vzájemně propojené tabulky se musí navzájem spolehnout, aby fungovaly. Tyto dvě formy nejsou schopné stát osamoceně, ale společně vytvářejí jednu funkční formu. Konečná tabulka je mocným příkladem, jehož celek je větší než součet jeho částí.

Komerční Interiér

Nest

Komerční Interiér Na podlaze se podílejí dva jedineční profesionálové - obhájci a architekti, kteří požadují různé hierarchické objednávky. Výběr a podrobný popis prvků byl snahou udržet celkový vzhled uzemněný, zemitý a oživit místní umění a stavební materiály. Kombinace a aplikace ekologicky šetrných materiálů, velikost otvorů, to vše bylo poháněno tím, že se připomínalo místní klima a vytvořilo příjemné prostředí, které znovu oživilo ztracené praktiky a strukturovalo udržitelnou praxi.

Příbory

Ingrede Set

Příbory Sada příborů Ingrede je navržena tak, aby vyjadřovala potřebu dokonalosti v každodenním životě. Sada vidliček, lžíce a nože s drážkami dohromady pomocí magnetů. Příbory stojí svisle a vytváří harmonii se stolem. Matematické tvary umožnily konstruovat jednu tekutou formu, která se skládá ze tří různých kusů. Tento přístup vytváří nové možnosti, které lze použít na mnoho různých produktů, jako jsou nádobí a jiné návrhy nádobí.

Hudební Doporučení

Musiac

Hudební Doporučení Musiac je nástroj pro hudební doporučení, využívající aktivní účast k nalezení přesných možností pro své uživatele. Jeho cílem je navrhnout alternativní rozhraní pro zpochybnění autokracie algoritmu. Filtrování informací se stalo nevyhnutelným vyhledávacím přístupem. Vytváří však efekty ozvěny a omezuje uživatele v jejich zóně pohodlí striktním dodržováním jejich preferencí. Uživatelé se stanou pasivními a přestanou zpochybňovat možnosti, které zařízení nabízí. Trávení času na přezkoumání možností může zvýšit obrovské bio-náklady, ale je to úsilí, které vytváří smysluplný zážitek.

Rezidenční Prototyp

No Footprint House

Rezidenční Prototyp NFH je vyvinut pro sériovou výrobu, založenou na větší sadě prefabrikovaných rezidenčních typologií. První prototyp byl postaven pro nizozemskou rodinu na jihozápadě Kostariky. Vybrali si konfiguraci se dvěma ložnicemi s ocelovou konstrukcí a povrchovou úpravou borovicového dřeva, která byla dodána na své cílové místo na jednom jediném vozidle. Budova je navržena kolem centrálního servisního jádra, aby optimalizovala logistickou účinnost, pokud jde o montáž, údržbu a použití. Projekt usiluje o integrální udržitelnost z hlediska svého ekonomického, environmentálního, sociálního a prostorového výkonu.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.