Designový Časopis
Designový Časopis
Kosmetický Obal

Clive

Kosmetický Obal Koncept kosmetických obalů Clive se zrodil jako jiný. Jonathan nechtěl jen vytvořit další značku kosmetiky s běžnými výrobky. Odhodlaný prozkoumat větší citlivost a o něco více, než si myslí v oblasti osobní péče, řeší jeden hlavní cíl. Rovnováha mezi tělem a myslí. S havajským inspirovaným designem poskytuje kombinace tropických listů, tonality moře a hmatového zážitku z balíčků pocit relaxace a klidu. Tato kombinace umožňuje přenést zážitek z tohoto místa do designu.

Kancelář

Studio Atelier11

Kancelář Budova byla založena na „trojúhelníku“ s nejsilnějším vizuálním obrazem původní geometrické formy. Když se podíváte dolů z vysokého místa, uvidíte celkem pět různých trojúhelníků Kombinace trojúhelníků různých velikostí znamená, že „člověk“ a „příroda“ hrají roli místa, kde se setkávají.

Koncept Kniha A Plakát

PLANTS TRADE

Koncept Kniha A Plakát PLANTS TRADE je řada inovativní a umělecké formy botanických vzorků, která byla vyvinuta s cílem vybudovat lepší vztah mezi člověkem a přírodou spíše než vzdělávací materiály. Kniha pojmů Plants Trade Concept byla připravena, aby vám pomohla porozumět tomuto kreativnímu produktu. Kniha, navržená ve stejné velikosti jako produkt, obsahuje nejen fotografie přírody, ale také jedinečnou grafiku inspirovanou moudrostí přírody. Ještě zajímavější je, že grafika je pečlivě vytištěna knihtiskem, takže každý obrázek se liší barvou nebo texturou, stejně jako přírodní rostliny.

Bytový Dům

Tei

Bytový Dům Skutečnost, že pohodlný život po odchodu do důchodu, který nejlépe využívá prostory svahu, je realizována stabilním designem obvyklým způsobem, byla velmi oceněna. Pro příjem bohatého prostředí. Tentokrát to však není vila, ale osobní bydlení. Pak jsme nejprve začali vytvářet strukturu na základě toho, že je schopen pohodlně strávit obvyklý život bez zbytečné nepřítomnosti v celém plánu.

Prsten

Arch

Prsten Návrhář dostává inspiraci z tvaru archových struktur a duhy. Dva motivy - tvar oblouku a tvar kapky, jsou spojeny do jediného trojrozměrného tvaru. Spojením minimálních čar a tvarů a využitím jednoduchých a společných motivů je výsledkem jednoduchý a elegantní prsten, který je odvážný a hravý tím, že poskytuje prostor pro tok energie a rytmu. Z různých úhlů se mění tvar prstence - tvar kapky je pozorován z předního úhlu, tvar oblouku je pozorován z bočního úhlu a kříž je vidět z horního úhlu. To poskytuje uživateli stimulaci.

Prsten

Touch

Prsten Jednoduchým gestem vyvolá dotyková akce bohaté emoce. Prostřednictvím dotykového prstence se designér snaží zprostředkovat tento hřejivý a beztvarý pocit studeným a pevným kovem. 2 křivky jsou spojeny do kruhu, který navrhuje, aby 2 lidé drželi se za ruce. Prsten mění svůj vzhled, když se jeho poloha otáčí na prstu a při pohledu z různých úhlů. Když jsou připojené části umístěny mezi prsty, objeví se prsten buď žlutý nebo bílý. Když jsou připojené části umístěny na prstu, můžete si společně užívat žluté i bílé barvy.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.