Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Shuimolanting

Prodejní Centrum Čínský styl tohoto případu přijímá tmavý kávový červený mletý kámen na trhu a blanku přirozeného osvětlení podlahového okna, čímž vytváří kontrast mezi světlem a stínem, virtuálním a skutečným. Virtuální a hliníkové dřevěné mříže, kousky lotosového listí měděného umění ve scénické scéně s vodou a umění instalace struktury čínských znaků ve zbytkové oblasti jsou bodem "dvorce s inkoustovými orchidejemi". případ. Zejména použití nových materiálů neštovic, v obyčejné zvýraznění mimořádné, ale také důmyslně snížit náklady na povrch.

Koupelna Showroom

Agape

Koupelna Showroom Abychom se odlišili od běžného výstavního prostoru, definujeme tento prostor jako pozadí, které může zdůraznit krásu komodity. Touto definicí chceme vytvořit časové období, ve kterém se komodita může samovolně zářit. Také vytváříme časovou osu, abychom ukázali, že každý produkt, který se v tomto prostoru ukázal, byl vyroben z jiného času.

Ui Design

Moulin Rouge

Ui Design Tento projekt je určen pro lidi, kteří chtějí ozdobit svůj vlastní mobilní telefon tématem Moulin Rouge, ačkoli nikdy nenavštívili v Paříži Moulin Rouge. Hlavním účelem je nabídnout vylepšený digitální zážitek a všechny faktory návrhu jsou vizualizovat náladu Moulin Rouge. Spotřebitelé si mohou jednoduchým klepnutím na obrazovku přizpůsobit přednastavení a ikony svých oblíbených položek.

Mezinárodní Škola

Gearing

Mezinárodní Škola Koncepční kruhový tvar Mezinárodní školy v Debrecínu symbolizuje ochranu, jednotu a komunitu. Různé funkce vypadají jako připojená zařízení, pavilony na provázku uspořádané na oblouku. Fragmentace prostoru vytváří různé třídy mezi třídami. Nový vesmírný zážitek a stálá přítomnost přírody pomáhají studentům v kreativním myšlení a projevování jejich myšlenek. Cesty vedoucí k mimoškolním zahradám a lesu doplňují kruhový koncept a vytvářejí vzrušující přechod mezi zastavěným a přírodním prostředím.

Soukromé Sídlo

House L019

Soukromé Sídlo V celém domě byl použit jednoduchý, ale sofistikovaný koncept materiálu a barev. Bílé stěny, dřevěné dubové podlahy a místní vápenec pro koupelny a komíny. Precizně zpracované detaily vytvářejí atmosféru citlivého luxusu. Přesně složené výhledy určují volný plovoucí obytný prostor ve tvaru písmene L.

Lucerna Instalace

Linear Flora

Lucerna Instalace Linear Flora je inspirována číslem „tři“ z popínavé rostliny, květu Pingtung County. Kromě tří okvětních plátků popínavých rostlin, které jsou vidět pod uměleckým dílem, bylo možné pozorovat variace a násobky tří různých aspektů. Na oslavu 30. výročí Tchaj-wanského lucerenského festivalu byl umělec světelného designu Ray Teng Pai pozván odborem kulturních záležitostí v okrese Pingtung, aby vytvořil nekonvenční lucernu, jedinečnou kombinaci formy a technologie a poslal zprávu o transformaci dědictví festivalu. a propojit ji s budoucností.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.