Designový Časopis
Designový Časopis
Kadeřnictví

Vibrant

Kadeřnictví Zachytávání podstaty botanického obrazu bylo v uličce vytvořeno nebe. Okamžitě vítá hosty, aby se pod nimi vyhrnuli, odešli od davu a přivítali je od vchodu. Zúžené rozvržení se dívá dále do vesmíru a rozšiřuje se nahoru s podrobnými zlatými dotykovými okny. Botanické metafory jsou stále živě vyjádřeny po celé místnosti a nahrazují rušný hluk přicházející z ulic, a tady se stává tajná zahrada.

Soukromé Sídlo

City Point

Soukromé Sídlo Návrhář hledal inspiraci z městské krajiny. Krajina hektického městského prostoru tak byla „rozšířena“ na životní prostor, charakterizovaný projekt metropolitním tématem. Tmavé barvy byly zvýrazněny světlem pro vytvoření nádherných vizuálních efektů a atmosféry. Přijetím mozaiky, obrazů a digitálních tisků s výškovými budovami se do interiéru dostal dojem moderního města. Návrhář vynaložil velké úsilí na územní plánování, zejména se zaměřil na funkčnost. Výsledkem byl stylový a luxusní dům, který byl dostatečně prostorný pro 7 osob.

Umění Instalace

Inorganic Mineral

Umění Instalace Lee Chi, inspirovaný hlubokými pocity vůči přírodě a zkušenostem architekta, se zaměřuje na vytvoření jedinečných botanických uměleckých instalací. Tím, že přemýšlí o povaze umění a zkoumá kreativní techniky, Lee transformuje životní události do formalizovaných uměleckých děl. Tématem této série prací je prozkoumat povahu materiálů a to, jak mohou být materiály rekonstruovány estetickým systémem a novou perspektivou. Lee také věří, že předefinování a rekonstrukce rostlin a jiných umělých materiálů může způsobit, že přírodní krajina bude mít emocionální dopad na lidi.

Židle

Haleiwa

Židle Haleiwa splétá udržitelný ratan do zametacích křivek a vrhá zřetelnou siluetu. Přírodní materiály vzdávají poctu řemeslné tradici na Filipínách, přepracované do současnosti. Díky univerzálnosti designu, kterou tato židle spáruje nebo používá jako výrok, se tato židle přizpůsobí různým stylům. Haleiwa vytváří rovnováhu mezi formou a funkcí, půvabem a silou, architekturou a designem a je tak pohodlná, jak je krásná.

Re-Branding Společnosti

Astra Make-up

Re-Branding Společnosti Síla značky spočívá nejen v její schopnosti a vizi, ale také v komunikaci. Snadno použitelný katalog plný silné produktové fotografie; webové stránky zaměřené na spotřebitele, které poskytují on-line služby a přehled produktů značky. Vyvinuli jsme také vizuální jazyk v zastoupení senzace značky s módním stylem fotografie a řadou čerstvé komunikace v sociálních médiích, navázali dialog mezi společností a spotřebitelem.

Design Písma

Monk Font

Design Písma Monk usiluje o rovnováhu mezi otevřeností a čitelností humanistických bezpatkových serifů a pravidelnějším charakterem bezpatkových serifů. Ačkoli byl původně navržen jako latinské písmo, bylo brzy rozhodnuto, že pro zahrnutí arabské verze potřebuje širší dialog. Latina i arabština nám vytvářejí stejné odůvodnění a myšlenku sdílené geometrie. Síla procesu paralelního návrhu umožňuje, aby oba jazyky měly vyváženou harmonii a půvab. Arabština i latina hladce spolupracují a mají společné čítače, tloušťku stonku a zakřivené tvary.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.